ФОТО
| |

Херсонські прикордонники вигадують ідеї, як побороти корупцію в загоні

prykordonnyk_habarnykУ Херсонському прикордонного законі проводиться антикорупційна акція «Доброчесність».

Про це повідомив помічник начальника Херсонського прикордонного загону – начальник прес-служби Іван Шевцов.

За його словами, в рамках акції, «персоналу прикордонного загону презентували відеофільм «Правильний вибір» про можливі негативні наслідки корупційних проявів у відомстві, проводяться зустрічі з представниками прокуратури з питань профілактики правопорушень, а також триває конкурс ідей серед персоналу, щодо викорінення корупції у відомстві».

«Крім того, активізували роботу штатні психологи. Вони проводять анонімне анкетування серед персоналу, щодо можливої наявності в підрозділах випадків корупції та причетність до цього посадових осіб», – йдеться у повідомленні прес-секретаря загону.

Як повідомив Шевцов, головним завданням таких заходів є формування у персоналу загону негативного ставлення до корупції та нетерпимості до її проявів, а також підвищення рівня довіри суспільства до прикордонників.

Прес-секретар також розповів про прогрес у боротьбі з корупції серед прикордонників: «Загалом, тільки за цей рік, військовослужбовці Херсонського загону в 30 випадках відмовлялись від неправомірної винагороди на загальну суму 25 тисяч гривень».

Як повідомляв «Ні корупції!», у серпні протягом тижня на контрольному пункті «Чонгар» бердянські прикордонники двічі відмовлялись від хабарів.

Водночас тоді ж, у серпні, на Херсонщині митника пункту «Чонгар» затримали на хабарі в 7 тисяч рублів РФ.

Читайте також Антикоррупционные мобильные группы на таможне: Херсонщина обойдется?

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії