Херсонські прикордонники вигадують ідеї, як побороти корупцію в загоні

prykordonnyk_habarnykУ Херсонському прикордонного законі проводиться антикорупційна акція «Доброчесність».

Про це повідомив помічник начальника Херсонського прикордонного загону - начальник прес-служби Іван Шевцов.

За його словами, в рамках акції, «персоналу прикордонного загону презентували відеофільм «Правильний вибір» про можливі негативні наслідки корупційних проявів у відомстві, проводяться зустрічі з представниками прокуратури з питань профілактики правопорушень, а також триває конкурс ідей серед персоналу, щодо викорінення корупції у відомстві».

«Крім того, активізували роботу штатні психологи. Вони проводять анонімне анкетування серед персоналу, щодо можливої наявності в підрозділах випадків корупції та причетність до цього посадових осіб», - йдеться у повідомленні прес-секретаря загону.

Як повідомив Шевцов, головним завданням таких заходів є формування у персоналу загону негативного ставлення до корупції та нетерпимості до її проявів, а також підвищення рівня довіри суспільства до прикордонників.

Прес-секретар також розповів про прогрес у боротьбі з корупції серед прикордонників: «Загалом, тільки за цей рік, військовослужбовці Херсонського загону в 30 випадках відмовлялись від неправомірної винагороди на загальну суму 25 тисяч гривень».

Як повідомляв «Ні корупції!», у серпні протягом тижня на контрольному пункті «Чонгар» бердянські прикордонники двічі відмовлялись від хабарів.

Водночас тоді ж, у серпні, на Херсонщині митника пункту «Чонгар» затримали на хабарі в 7 тисяч рублів РФ.

Читайте також Антикоррупционные мобильные группы на таможне: Херсонщина обойдется?