ФОТО
| |

У Хмельницькому на хабарі «спалився» архітектор міськради

015Одного з керівників управління архітектури та містобудування Хмельницької міської ради затримала на хабарі Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Чиновник вимагав сім тисяч гривень від місцевого мешканця за дозвіл на реконструкцію приватного будинку.

Правоохоронці затримали здирника у службовому кабінеті після одержання неправомірної вигоди.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України», – повідомляє СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», архітектора з Бориспільщини Київської області, який погорів на хабарі в 1,43 млн грн., суд покарав випробувальним терміном.

Так, колишній в.о. начальника відділу архітектури та містобудування Бориспільської держадміністрації Євтушенко С.М. пообіцяв забудовнику надати важливі дозвільні документи – містобудівні умови і обмеження на будівництво комплексу багатоквартирних житлових будинків на ул.Погребняка та вул. Хаврука в селі Чубинському Великоолександрівської сільради Бориспільського району Київської області.

Раніше забудовник неодноразово звертався до чиновника з проханням видати дозвільні документи на будівництво. Але керівник відділу архітектури йому відмовляв, оскільки 11-поверхові будинки, які пропонувалося побудувати на вул. Погребняка в Чубинському, не відповідають містобудівної документації, а детальний план території на вул. Хаврука взагалі не був розроблений.

Проте, чиновник вирішив нажитися на планах настроювача, запропонувавши оформити всі необхідні для будівництва документи за хабар в 1,43 млн грн. Забудовник погодився.

Доданий до: Корупція в Хмельницькому, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії