У Хмельницькому на хабарі «спалився» архітектор міськради

015Одного з керівників управління архітектури та містобудування Хмельницької міської ради затримала на хабарі Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Чиновник вимагав сім тисяч гривень від місцевого мешканця за дозвіл на реконструкцію приватного будинку.

Правоохоронці затримали здирника у службовому кабінеті після одержання неправомірної вигоди.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України», - повідомляє СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», архітектора з Бориспільщини Київської області, який погорів на хабарі в 1,43 млн грн., суд покарав випробувальним терміном.

Так, колишній в.о. начальника відділу архітектури та містобудування Бориспільської держадміністрації Євтушенко С.М. пообіцяв забудовнику надати важливі дозвільні документи – містобудівні умови і обмеження на будівництво комплексу багатоквартирних житлових будинків на ул.Погребняка та вул. Хаврука в селі Чубинському Великоолександрівської сільради Бориспільського району Київської області.

Раніше забудовник неодноразово звертався до чиновника з проханням видати дозвільні документи на будівництво. Але керівник відділу архітектури йому відмовляв, оскільки 11-поверхові будинки, які пропонувалося побудувати на вул. Погребняка в Чубинському, не відповідають містобудівної документації, а детальний план території на вул. Хаврука взагалі не був розроблений.

Проте, чиновник вирішив нажитися на планах настроювача, запропонувавши оформити всі необхідні для будівництва документи за хабар в 1,43 млн грн. Забудовник погодився.