ФОТО
| |

Чиновнику столичної РДА, затриманому на хабарі, призначили мільйонну заставу

grnnКиївською місцевою прокуратурою №7 повідомлено про підозру начальнику відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної держадміністрації, який систематично вимагав хабарі від своїх підлеглих. Службовцю інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

На  офіційному сайті райадміністрації начальником  відділу  контролю за благоустроєм значиться Крупенькін Аркадій Іванович.

solomyanka

Наразі за клопотанням слідчого, погодженим з місцевою прокуратурою, Подільський райсуд столиці обрав для начальника відділу РДА запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 1 млн. гривень застави.

sh

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві начальника відділу контролю за благоустроєм однієї з київських райдержадміністрацій, який вимагав щомісячну «данину» у розмірі 100 тисяч гривень від своїх підлеглих.

Гроші вони мали збирати з підприємців району за нібито виявлені під час перевірок порушення дотримань правил благоустрою. У випадку невиконання «плану», начальник відділу погрожував підлеглим звільненням.

Зловмисника було затримано під час одержання чергової щотижневої передачі грошових коштів у розмірі 13000 грн.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії