Чиновнику столичної РДА, затриманому на хабарі, призначили мільйонну заставу

grnnКиївською місцевою прокуратурою №7 повідомлено про підозру начальнику відділу контролю за благоустроєм Солом'янської районної держадміністрації, який систематично вимагав хабарі від своїх підлеглих. Службовцю інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

На  офіційному сайті райадміністрації начальником  відділу  контролю за благоустроєм значиться Крупенькін Аркадій Іванович.

solomyanka

Наразі за клопотанням слідчого, погодженим з місцевою прокуратурою, Подільський райсуд столиці обрав для начальника відділу РДА запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 1 млн. гривень застави.

sh

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві начальника відділу контролю за благоустроєм однієї з київських райдержадміністрацій, який вимагав щомісячну «данину» у розмірі 100 тисяч гривень від своїх підлеглих.

Гроші вони мали збирати з підприємців району за нібито виявлені під час перевірок порушення дотримань правил благоустрою. У випадку невиконання «плану», начальник відділу погрожував підлеглим звільненням.

Зловмисника було затримано під час одержання чергової щотижневої передачі грошових коштів у розмірі 13000 грн.