ФОТО
| |

«Від 7 до 12 років». Труханову є від чого втрачати свідомість

truhanov

Днями стало відомо, що Одеський міський голова Геннадій Труханов втратив свідомість прямо під час інспекції ремонтних робіт у центрі міста.

Журналісти вважають, що причиною стало занадто велике нервове напруження  мера останніми днями.

Можливо, причиною знервованості міського голови стали 17 ухвал Солом’янського  суду міста Києва, більша частина з яких була оприлюднена за два дні до того, як Труханову стало зле.

vsi-klopotannya

Цими ухвалами суд задовольнив 17 клопотань НАБУ щодо доступу та виїмки документів в різних управліннях Одеської міської ради, Державній фінансовій інспекції та в різноманітних банках України. Також суд дозволив отримати інформацію щодо дзвінків, які здійснювалися протягом 2014-2016 років із телефонів осіб, яких підозрюють у причетності до розкрадання 800 мільйонів гривень шляхом організації фіктивних тендерів на ремонтні роботи в Одесі.

detalizovanyj-opys-shemy

Із клопотань випливає, що детективи НАБУ встановили, що тендери на ремонтні роботи в Одесі виграють фірми, які контролюють наближені до Труханова особи. А також, що роботи, оплачені в результаті цих тендерів, виконуються не в повному об’ємі і по завищених цінах.

Прізвища підозрюваних осіб не оприлюднені, але приблизний склад фігурантів справи можна з’ясувати, виходячи зі згадуваних у клопотаннях посад.

У першу чергу, це сам Геннадій Труханов, який прямо згадується у клопотаннях по справі.

truhanov-osoba-3

Ще як мінімум двоє підозрюваних – підлеглі Труханова.

hto-vidpovidachi

Вірогідно, що це очільник Управління капітального будівництва Одеської міської ради Борис Панов.

vesty-odessa-host-v-studyy-borys-panov-medyahruppa-hlas-google-chrome

І  очільник Управління дорожнього господарства Одеської міської ради Андрій Шмагай.

foto-shmahaj

Щодо згадуваних депутатів Одеської міської ради та «інших осіб», що контролюють фірми, які вигравали тендери, то їх прізвища, вірогідно, варто шукати серед «любих друзів» Геннадія Труханова, що є в засновниках цих фірм. Давайте спробуємо.
ТОВ «Ростдорстрой», за даними НАБУ, підписало договорів з Одеською міською радою на 437 мільйонів (за результатами тендерів у 2014-2016 роках). Засновником «Ростдорстрою» є віргінській офшор «Сайдлейк інтернешнл лімітед».

zasnovnyky-ofschora-sajdlejk
Одним з бенефіціарних власників цього офшору є Олександр Жуков.

troytsa-mynyna-zmenshenyj

Фото зі звіту італійської поліції. Ліворуч – Олександр Жуков, праворуч – Олександр Ангерт, в центрі – Леонід Мінін.  

У звіті італійської поліції, який оприлюднили журналісти «Слідства-інфо» , зазначається, що Олександр Жуков відповідав у банді Мініна-Ангерта за фінансову частину, а Геннадій Труханов відповідав за охорону.

foto-truhanova-z-dose-italijskoji-politsiji

Є зв’язки у Одеського міського голови і з іншим бенефіциарним власником «Ростдорстрою»  – діючим депутатом Одеської міської ради від партії Труханова «Довіряй ділам» Юрієм Шумахером.

shumaher

Причому, зв’язки ці не тільки партійні, але і бізнесові. Зокрема, як випливає з «Панамських паперів»,  з Юрієм Шумахером Геннадій Труханов пов’язаний через їх спільну офшорну кампанію CORDEROY TRADING LIMITED.

ofshory

Інший бенефіціарний власник «Ростдорстрою» Євген Коновалов також балотувався в 2015 році до Одеської міської ради від партії Труханова «Довіряй ділам».

vyborchyj-spysok-doviryaj-dilam

У цьому ж переліку є і засновник товариства «ПИК-СТРОЙ», що також згадується в ухвалі суду як підприємство, що виграло тендерів на 52 мільйони.

lozovenko

Це чинний депутат Одеської міської ради від партії Труханова «Довіряй ділам» Марина Лозовенко.

lozovenko-2

ТОВ «СК «Автострой», за даними НАБУ, підписало договорів з Одеською міською радою на 241 мільйон (за результатами тендерів у 2014-2016 роках).

zasnovnyky-avtostroyu

Засновником «Автострою» є тренер з тайського боксу і друг Труханова – Віктор Гнєзділов.

vyktor-hnezdylov-google-chrome

Фірма «Київшляхбуд», за інформацією НАБУ, виграла тендерів на 52 мільйони гривень. Засновником фірми виступає віргінський офшор «СОЄР І БРАНТОН ЛТД». Цей самий офшор є засновником  ТОВ «Інвестиційна група «РОСТ», а іншим засновником «РОСТУ» є вже відомий нам Юрій Шумахер. А директором «Київтшляхбуду» є Ращупкін Олександр Олександрович, який 08.06.2010 очолив не лише  «Київшляхбуд», а ще одну фірму – ТОВ «ПАНТЕОН-ЮГ». Засновником цього «Пантеону» є віргінський офшор «Логрідж трейдінг лімітед». Вірогідно, ви впізнаєте прізвища кінцевих бінефіцеарних власників цього офшору.

zasnovnyky-panteon-yuh

Так, бенефіціарні власники у ТОВ «Пантеон – ЮГ»  ті самі особи, що і у «Ростдорстрою» – Жуков, Коновалов, Рацкевіч і Шумахер.

Коротше кажучи, в яку фірму-переможця на тендерах ремонтних робіт в Одесі не ткни – всюди стирчать вуха Труханова. Тому не дивно, що цією ситуацією зацікавилося НАБУ.

Всі ці клопотання були подані в рамках досудового розслідування по справі, внесеній 28 квітня 2016 року до Єдиного реєстру досудових рішень під номером 52016000000000123, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.5 ст.191 КК України.
Яка ж відповідальність передбачається, згідно з цією статтею кримінального кодексу?

vid-7-do-12-rokiv

Від 7 до 12 років… Труханову дійсно є від чого втрачати свідомість. 

pora-hennadiyu-leonidovychu-pora

Як казав класик: «Пора, мой друг, пора!».

Олексій Чорний, для «Ні корупції!»

 

Доданий до: Блоги, Корупція в Одесі, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії