«Від 7 до 12 років». Труханову є від чого втрачати свідомість

truhanov

Днями стало відомо, що Одеський міський голова Геннадій Труханов втратив свідомість прямо під час інспекції ремонтних робіт у центрі міста.

Журналісти вважають, що причиною стало занадто велике нервове напруження  мера останніми днями.

Можливо, причиною знервованості міського голови стали 17 ухвал Солом'янського  суду міста Києва, більша частина з яких була оприлюднена за два дні до того, як Труханову стало зле.

vsi-klopotannya

Цими ухвалами суд задовольнив 17 клопотань НАБУ щодо доступу та виїмки документів в різних управліннях Одеської міської ради, Державній фінансовій інспекції та в різноманітних банках України. Також суд дозволив отримати інформацію щодо дзвінків, які здійснювалися протягом 2014-2016 років із телефонів осіб, яких підозрюють у причетності до розкрадання 800 мільйонів гривень шляхом організації фіктивних тендерів на ремонтні роботи в Одесі.

detalizovanyj-opys-shemy

Із клопотань випливає, що детективи НАБУ встановили, що тендери на ремонтні роботи в Одесі виграють фірми, які контролюють наближені до Труханова особи. А також, що роботи, оплачені в результаті цих тендерів, виконуються не в повному об’ємі і по завищених цінах.

Прізвища підозрюваних осіб не оприлюднені, але приблизний склад фігурантів справи можна з’ясувати, виходячи зі згадуваних у клопотаннях посад.

У першу чергу, це сам Геннадій Труханов, який прямо згадується у клопотаннях по справі.

truhanov-osoba-3

Ще як мінімум двоє підозрюваних - підлеглі Труханова.

hto-vidpovidachi

Вірогідно, що це очільник Управління капітального будівництва Одеської міської ради Борис Панов.

vesty-odessa-host-v-studyy-borys-panov-medyahruppa-hlas-google-chrome

І  очільник Управління дорожнього господарства Одеської міської ради Андрій Шмагай.

foto-shmahaj

Щодо згадуваних депутатів Одеської міської ради та «інших осіб», що контролюють фірми, які вигравали тендери, то їх прізвища, вірогідно, варто шукати серед «любих друзів» Геннадія Труханова, що є в засновниках цих фірм. Давайте спробуємо.
ТОВ «Ростдорстрой», за даними НАБУ, підписало договорів з Одеською міською радою на 437 мільйонів (за результатами тендерів у 2014-2016 роках). Засновником «Ростдорстрою» є віргінській офшор «Сайдлейк інтернешнл лімітед».

zasnovnyky-ofschora-sajdlejk
Одним з бенефіціарних власників цього офшору є Олександр Жуков.

troytsa-mynyna-zmenshenyj

Фото зі звіту італійської поліції. Ліворуч – Олександр Жуков, праворуч – Олександр Ангерт, в центрі – Леонід Мінін.  

У звіті італійської поліції, який оприлюднили журналісти «Слідства-інфо» , зазначається, що Олександр Жуков відповідав у банді Мініна-Ангерта за фінансову частину, а Геннадій Труханов відповідав за охорону.

foto-truhanova-z-dose-italijskoji-politsiji

Є зв’язки у Одеського міського голови і з іншим бенефіциарним власником «Ростдорстрою»  - діючим депутатом Одеської міської ради від партії Труханова «Довіряй ділам» Юрієм Шумахером.

shumaher

Причому, зв’язки ці не тільки партійні, але і бізнесові. Зокрема, як випливає з «Панамських паперів»,  з Юрієм Шумахером Геннадій Труханов пов’язаний через їх спільну офшорну кампанію CORDEROY TRADING LIMITED.

ofshory

Інший бенефіціарний власник «Ростдорстрою» Євген Коновалов також балотувався в 2015 році до Одеської міської ради від партії Труханова «Довіряй ділам».

vyborchyj-spysok-doviryaj-dilam

У цьому ж переліку є і засновник товариства «ПИК-СТРОЙ», що також згадується в ухвалі суду як підприємство, що виграло тендерів на 52 мільйони.

lozovenko

Це чинний депутат Одеської міської ради від партії Труханова «Довіряй ділам» Марина Лозовенко.

lozovenko-2

ТОВ «СК «Автострой», за даними НАБУ, підписало договорів з Одеською міською радою на 241 мільйон (за результатами тендерів у 2014-2016 роках).

zasnovnyky-avtostroyu

Засновником «Автострою» є тренер з тайського боксу і друг Труханова - Віктор Гнєзділов.

vyktor-hnezdylov-google-chrome

Фірма «Київшляхбуд», за інформацією НАБУ, виграла тендерів на 52 мільйони гривень. Засновником фірми виступає віргінський офшор «СОЄР І БРАНТОН ЛТД». Цей самий офшор є засновником  ТОВ «Інвестиційна група «РОСТ», а іншим засновником «РОСТУ» є вже відомий нам Юрій Шумахер. А директором «Київтшляхбуду» є Ращупкін Олександр Олександрович, який 08.06.2010 очолив не лише  «Київшляхбуд», а ще одну фірму – ТОВ «ПАНТЕОН-ЮГ». Засновником цього «Пантеону» є віргінський офшор «Логрідж трейдінг лімітед». Вірогідно, ви впізнаєте прізвища кінцевих бінефіцеарних власників цього офшору.

zasnovnyky-panteon-yuh

Так, бенефіціарні власники у ТОВ «Пантеон - ЮГ»  ті самі особи, що і у «Ростдорстрою» - Жуков, Коновалов, Рацкевіч і Шумахер.

Коротше кажучи, в яку фірму-переможця на тендерах ремонтних робіт в Одесі не ткни – всюди стирчать вуха Труханова. Тому не дивно, що цією ситуацією зацікавилося НАБУ.

Всі ці клопотання були подані в рамках досудового розслідування по справі, внесеній 28 квітня 2016 року до Єдиного реєстру досудових рішень під номером 52016000000000123, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.5 ст.191 КК України.
Яка ж відповідальність передбачається, згідно з цією статтею кримінального кодексу?

vid-7-do-12-rokiv

Від 7 до 12 років… Труханову дійсно є від чого втрачати свідомість. 

pora-hennadiyu-leonidovychu-pora

Як казав класик: «Пора, мой друг, пора!».

Олексій Чорний, для «Ні корупції!»