ФОТО
| |

У Львові поліцейський-хабарник поновився на посаді

111bc6a8cf242c424eca4eb2b972017aЛьвівський окружний адміністративний суд в особі судді Уляни Братичак поновив на посаді начальника Франківського відділу поліції Львова полковника Віктора Уланова, якого затримали на початку червня під час отримання хабаря.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Як випливає з постанови Львівського окружного адміністративного суду, Віктора Уланова звільнили з посади начальника Франківського райвідділу поліції Львова незаконно, оскільки на момент звільнення він уже був відсторонений від роботи у поліції у зв’язку з підозрою у хабарництві, але вироку у цій справі нема досі.

Таким чином суд постановив поновити Віктора Уланова на посаді начальника Франківського райвідділку поліції Львова і стягнути з Головного управління Національної поліції у Львівській області 40545 грн на користь Уланова в якості компенсації за вимушений прогул.

Згідно з законодавством, ця постанова Львівського окружного адміністративного суду може бути оскаржена у Львівському апеляційному адміністративному суді протягом 10 днів.

За даними ZAXID.NET, юристи ГУ НП у Львівській області готують апеляційну скаргу на рішення судді Уляни Братичак.

Як повідомляв «Ні корупції!», поліцейський вимагав та отримав 3 тисячі доларів за те, аби місцевий житель міг уникнути кримінальної відповідальності.

Затримували поліцейського оперативники Управління внутрішньої безпеки разом з УСБУ і працівниками прокуратури.

А вже наступного дня Уланов вийшов на волю, сплативши встановлену судом заставу у 96,5 тис. грн. В кінці вересня прокуратура Львівщини завершила розслідування цієї справи і скерувала обвинувальний акт до суду, однак суд ще не оголосив вирок.

Доданий до: Корупція у Львові, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії