У Львові поліцейський-хабарник поновився на посаді

111bc6a8cf242c424eca4eb2b972017aЛьвівський окружний адміністративний суд в особі судді Уляни Братичак поновив на посаді начальника Франківського відділу поліції Львова полковника Віктора Уланова, якого затримали на початку червня під час отримання хабаря.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Як випливає з постанови Львівського окружного адміністративного суду, Віктора Уланова звільнили з посади начальника Франківського райвідділу поліції Львова незаконно, оскільки на момент звільнення він уже був відсторонений від роботи у поліції у зв’язку з підозрою у хабарництві, але вироку у цій справі нема досі.

Таким чином суд постановив поновити Віктора Уланова на посаді начальника Франківського райвідділку поліції Львова і стягнути з Головного управління Національної поліції у Львівській області 40545 грн на користь Уланова в якості компенсації за вимушений прогул.

Згідно з законодавством, ця постанова Львівського окружного адміністративного суду може бути оскаржена у Львівському апеляційному адміністративному суді протягом 10 днів.

За даними ZAXID.NET, юристи ГУ НП у Львівській області готують апеляційну скаргу на рішення судді Уляни Братичак.

Як повідомляв «Ні корупції!», поліцейський вимагав та отримав 3 тисячі доларів за те, аби місцевий житель міг уникнути кримінальної відповідальності.

Затримували поліцейського оперативники Управління внутрішньої безпеки разом з УСБУ і працівниками прокуратури.

А вже наступного дня Уланов вийшов на волю, сплативши встановлену судом заставу у 96,5 тис. грн. В кінці вересня прокуратура Львівщини завершила розслідування цієї справи і скерувала обвинувальний акт до суду, однак суд ще не оголосив вирок.