ФОТО
| |

Смердючий сюрприз: сміття зі Львова знову підкинули Канівщині

Фото "Канос"

Фото “Канос”

У ніч з 6 на 8 листопада сміття нібито львівського походження знову вивантажили на Канівщині. Як ми вже повідомляли, у жовтні до 40 тон мотлоху, імовірно, зі Львова потрапили на смітник у селі Бобриця неподалік райцентру. Полігон на 9 га належить Каневу. Після прецеденту місцева влада приставила до смітника охорону, а поліція провела перевірку фактів резонансного повідомлення. Екоінспекція теж ініціювала перевірку. Про її результати досі нічого не відомо.

Як повідомляє «Kanos», посилаючись на інформацію голови Канівської РДА Дмитра Шелеста, поблизу села Потапці, що на Канівщині, незаконно вивантажили близько 100 тонн сміття. Його походження, як і минулого разу, встановили за викинутими документами зі вказаними львівськими адресами.

Чому непотріб повезли в інше село, а не в уже апробовану Бобрицю, не відомо. Можливо, таки спрацювали заходи упередження таких дій на канівському звалищі – в’їзд на територію закривають на ніч, вдень охороняють.

Увечері, 8 листопада, у коментарі “Ні корупції!”  щодо чергового несанкціонованого вивантаження відходів на Канівщині начальник Державної екологічної інспекції у Черкаській області Сергій Поліщук поінформував, що про ситуацію їм відомо, на 9 листопада запланували перевірку.

Про ситуацію повідомив прокурор Золотоніського району (Канівський відділ прокуратури входить до структури Золотоніської місцевої прокуратури – Ред.). Ситуацією володіємо. Разом виїжджаємо у Степанці Канівського району“, – повідомив чиновник.

За інформацією ДЕІ в Черкаській області, сміттєвий інцидент стався саме у Степанцях Канівського району, а не в Потапцях, як про це пише місцеве видання. Відстань між згаданими населеними пунктами трохи більше 30 км.

 

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії