Онищенко: Гроші за вирішення «газової справи» вимагав син екс-прокурора

176396_image_largeДепутат-утікач Олександр Онищенко заявив, що людина, яка вимагала у нього гроші за «вирішення його газової справи в САП», є сином екс-прокурора Одеської області, і ініціатором розслідування став сам нардеп.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє «Українська правда».

«У середині літа на мене вийшов один зухвалий хлопець, який через мого посередника запропонував мені "повирішувати" всі мої кримінальні справи. Пронирливий хлопець представився близькою людиною Назара Холодницького, і до речі, перевірка підтвердила, що він з прокурорської сім'ї. Більше того, з Холодницький точно знаком. Але це так, штрихи про те, з якими кадрами водиться наш керівник САП», - написав Онищенко.

«Цей хлопець запропонував мені через посередника "подарувати" йому 2 мільйони доларів за закриття «газової справи». Так як для мене все це «газову справу» - суцільний «разводняк», я тут же подав заяву в ГПУ (!20 липня, номер кримінального провадження 420160000000011888) про те, що з мене вимагають хабар. Власне, на цьому моя участь в цій історії закінчилася», - зазначив депутат.

«Надалі, мені постійно повідомляли, що цей шахрай слав повідомлення моїй довіреній особі, обіцяючи зустрічі з Холодницьким і інші "рухи", але в цілому, я знав, що ця людина перебуває під наглядом Генпрокуратури і особливо на нього не реагував», - додав депутат.

Він також похвалив ГПУ: «Молодці, не сперечаюся». Але просить не робити з цього сенсацію.
«Взяли його саме тому, що я написав заяву в прокуратуру. А по-друге, не треба говорити, що особисто мене хтось «розводив». Хабар-приманку шахраєві дали зі спецфонду ГПУ, і до цих грошей я не маю жодного відношення . Ось і вся історія. Слідство ж нехай з'ясовує, яке відношення до Холодницького мав цей шахрай, наскільки вони були знайомі. У будь-якому випадку, Назару Холодницькому потрібно шукати друзів-знайомих більш вибірково», - написав Онищенко.

Пізніше в своєму іншому пості він уточнив, що людина на ім'я Сергій, син екс-прокурора Одеської області, представився родичем Холодницького.

«Він вимагав від мене мільйон доларів за вирішення питання. Я тоді записав його на диктофон і разом з листуванням і заявою про вимагання передав в Генпрокуратуру», - написав він.

Як повідомляв «Ні корупції!», Холодницькому нібито хотіли дати $2 мільйони за припинення переслідування Онищенка.