ФОТО
| |

Онищенко: Гроші за вирішення «газової справи» вимагав син екс-прокурора

176396_image_largeДепутат-утікач Олександр Онищенко заявив, що людина, яка вимагала у нього гроші за «вирішення його газової справи в САП», є сином екс-прокурора Одеської області, і ініціатором розслідування став сам нардеп.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє «Українська правда».

«У середині літа на мене вийшов один зухвалий хлопець, який через мого посередника запропонував мені “повирішувати” всі мої кримінальні справи. Пронирливий хлопець представився близькою людиною Назара Холодницького, і до речі, перевірка підтвердила, що він з прокурорської сім’ї. Більше того, з Холодницький точно знаком. Але це так, штрихи про те, з якими кадрами водиться наш керівник САП», – написав Онищенко.

«Цей хлопець запропонував мені через посередника “подарувати” йому 2 мільйони доларів за закриття «газової справи». Так як для мене все це «газову справу» – суцільний «разводняк», я тут же подав заяву в ГПУ (!20 липня, номер кримінального провадження 420160000000011888) про те, що з мене вимагають хабар. Власне, на цьому моя участь в цій історії закінчилася», – зазначив депутат.

«Надалі, мені постійно повідомляли, що цей шахрай слав повідомлення моїй довіреній особі, обіцяючи зустрічі з Холодницьким і інші “рухи”, але в цілому, я знав, що ця людина перебуває під наглядом Генпрокуратури і особливо на нього не реагував», – додав депутат.

Він також похвалив ГПУ: «Молодці, не сперечаюся». Але просить не робити з цього сенсацію.
«Взяли його саме тому, що я написав заяву в прокуратуру. А по-друге, не треба говорити, що особисто мене хтось «розводив». Хабар-приманку шахраєві дали зі спецфонду ГПУ, і до цих грошей я не маю жодного відношення . Ось і вся історія. Слідство ж нехай з’ясовує, яке відношення до Холодницького мав цей шахрай, наскільки вони були знайомі. У будь-якому випадку, Назару Холодницькому потрібно шукати друзів-знайомих більш вибірково», – написав Онищенко.

Пізніше в своєму іншому пості він уточнив, що людина на ім’я Сергій, син екс-прокурора Одеської області, представився родичем Холодницького.

«Він вимагав від мене мільйон доларів за вирішення питання. Я тоді записав його на диктофон і разом з листуванням і заявою про вимагання передав в Генпрокуратуру», – написав він.

Як повідомляв «Ні корупції!», Холодницькому нібито хотіли дати $2 мільйони за припинення переслідування Онищенка.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії