Начальник районної податкової в Одесі торік продала авто за 550 тисяч

picturepicture_36334968155538_71959

Олена Мусієнко. Фото "Думской" з акції протесту

Начальник Державної податкової інспекції в Київському районі Одеси Олена Мусієнко зі скромною зарплатнею трохи більше 5 тисяч гривень на місяць у минулому році продала авто за півмільйона.  

«Ні Корупції!» надіслав  запит у відомство й, отримавши декларацію про доходи Олени Мусієнко, дізнався чимало цікавого.

Так, заробітна плата чиновниці невелика – за минулий рік вона заробила всього трохи більше 64 тисяч гривень, тобто, приблизно 5305 гривень на місяць.

Але дохід за рік, згідно з офіційною декларацією, в Мусієнко склав додатково ще 550 тисяч, які вона отримала наче за відчуження рухомого чи нерухомого майна.

30

31

32

Переглянувши декларацію 2014 року, можна дізнатись, що у власності Мусієнко була елітна автівка «Хьюндай Елантра» 2011 року, яку вона, вочевидь, і продала більше ніж за пів мільйона гривень. Звідки в посадовця з окладом 5 тисяч гривень на місяць таке коштовне авто, невідомо.

36

Скрін декларації 2014 року

Слід також зазначити, що вартість такого авта на ринку зараз складає приблизно половину вказаної в декларації Мусієнко суми. Можливо, чиновниця ще щось продала, забувши занести в декларацію?

30

Крім того, якщо вірити декларації про доходи, Олена Мусієнко ще й утримувала свого чоловіка, який у 2014 році заробив за рік менше 16 тисяч гривень. Хоча у 2015  році його доходи значно збільшились і досягли 280 тисяч гривень, причому, заробітна плата чоловіка керівника районної податкової в Одесі складає всього 27 тисяч гривень за рік, все інше – доходи невідомого походження.

34

35

У 2014 році Мусієнко отримала подарунків на 27 тисяч гривень

Є у подружжя Мусієнко квартира на 62 квадрати, а далі в декларації лише прочерки.

33

Відзначимо також, що влітку одеські активісти протестували проти Олени Мусієнко, вимагаючи звільнення начальника податкової Київського району міста через закон про очищення влади. Її разом із начальником ГУ ДФС у Одеській області Глебом Мілютіним і його заступником Дмитром Хандусенком, які отримали свої посади ще за часів Януковича, активісти звинуватили в корупційних схемах відшкодування ПДВ.

Нещодавно чиновниця знов привернула увагу до себе - так, у жовтні невідомі спалили автомобіль, на якому їздила Мусієнко.  За інформацією ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій в Одеській області, автомобіль «Фольксваген» згорів в Одесі на вулиці Урожайній. Ймовірна причина пожежі - занесення джерела вогню ззовні. Тоді ж Олена Мусієнко повідомила ЗМІ, що автівка є службовою машиною, а сам інцидент чиновниця вважає спробою тиску на неї, додавши, що протягом останніх двох тижнів за нею стежили.