На Черкащині передумали купувати яйця для інтернату через Прозорро

cherk-jaicia-egs10

Корсунь-Шевченківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Черкаської обласної ради скасувала аукціон на закупівлю курячих яєць у Прозорро через «через відсутність потреби у проведенні прозорих закупівель».

Саме так мотивувало керівництво закладу власне рішення у Протоколі засідання комітету замовника про визначення переможця.

Про допорогову закупівлю курячих яєць Корсунь-Шевченківська школа-інтернат оголосила другого листопада цього року. Аукціон мав розпочатися восьмого листопада. Очікувана вартість лоту становила 23 800 гривень. За ці гроші планували купити «яйця курині першого гатунку свіжі»  у кількості 8500 штук. Тобто, по 28 гривень за десяток. Зазначимо, що станом на сьогодні, дев’яте листопада, десять яєць можна купити у мережі АТБ, наприклад,  за 21 гривню. Торги скасували сьомого листопада, за день до старту аукціону.

egs-korsun

Досить ретельно замовник прописав вимоги до учасників. Зокрема, умови транспортування, - «транспорт постачальника повинен мати санітарний паспорт». А «всі водії (експедитори) постачальника повинні пройти обов’язковий медичний огляд та мати при собі Особисту медичну книжку встановленого зразка (1-ОМК)».

Що ж до власне самих яєць, інтернат свої вимоги виклав так - «Яйця (Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 03142500-3 Яйця; Класифікатор ДКПП: 01.47.2 «Яйця курині першого гатунку свіжі». 

prozorro-egs-ch

У проекті Договору про закупівлю товарів,  у розділі «Місцезнаходження та банківські  реквізити сторін», замовник ще до проведення аукціону вказав продавця - ТОВ «Алан», що знаходиться за адресою м. Дніпропетровськ, вул.Стартова, 26. Основним видом діяльності цього підприємства, відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, є виробництво м’яса та  м’ясопродуктів.  

alan

Про яйця у каталозі продуції "Алану" немає і згадки.