Кабмін підкинув ще 60 мільйонів на Маріїнський палац

104Кабінет міністрів погодив виділення 60 мільйонів гривень на проведення аварійно-відбудовних робіт у Маріїнському палаці.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду 9 листопада, повідомляє «Київ.Українська правда.».

Відзначається, що кошти виділять з резервного фонду.
Як відомо, ДУС 29 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління» на капремонт та реставрацію Маріїнського палацу.

Вартість угоди склала 519,10 мільйона гривень.

Як повідомляв «Ні корупції!», реставрація Маріїнського палацу вже «з’їла» майже 380 мільйонів.
Реставраційні роботи в Маріїнському палаці розпочато в липні 2007 року.

У період з 2007 року по липень 2016 року на об’єкті виконано роботи з підсилення конструкцій Маріїнського палацу, проводяться роботи з відтворення фасадів та реставраційні роботи в інтер’єрах, розпочато роботи з благоустрою території.

Нагадаємо, що в березні цього року програма «Наші гроші» встановила, що субпідрядниками реставрації Маріїнського палацу були фірми, які заснував директор ДП «Проектне бюро ДУС» Станіслав Адаменко.

У 2015 році найбільше коштів на реставрацію Маріїнського палацу – 97 млн грн. – дісталося генпідряднику ДП «Будівельно-монтажне управління Державного управління справами».

Серед субпідрядних організацій знайшлися фірми, наближені до державних розробників проектно-кошторисної документації реставрації Маріїнського палацу. Йдеться про ПП Приватна студія архітектурно¬художній фонд «Арт» і ТОВ «Ангел-Марія».

Донедавна вони належали Станіславу Адаменку – директору держпідприємства «Проектне бюро ДУС». Це ДП є розробником проекту реставрації, коригує проектно-кошторисну документацію та здійснює авторський нагляд за реставрацією палацу.