Горган звільнив заступника свого попередника, якого впіймали на хабарі

jjГолова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган звільнив Ігора Любка з посади заступника голови Київської ОДА.

Відповідне розпорядження № 408-к від 2 листопада 2016 року з’явилось на сайті Київської ОДА.

Підставою для звільнення стала заява самого Любка.

Іншими розпорядженнями Горган звільнив того ж дня інших заступників екс-губернатора М.Мельничука – Л.Парцхаладзе  і А.Янченка.

Як повідомляв «Ні корупції!», затриманий на хабарі заступник голови Київської обласної державної адміністрації Ігор Любко продовжував ходити на роботу і брати участь у нарадах Київської ОДА.

9 вересня ГПУ затримала під час одержання 200 тис. грн хабара заступника губернатора Київщини Ігоря Любка, а тодішній губернатор області Максим Мельничук втік і лише згодом знайшовся у Києво-Печерській Лаврі.

12 вересня, Ігор Любко прийшов на роботу і зробив офіційну заяву про те, що інцидент із його затриманням на хабарництві «кидає тінь на виконавчу владу Київської обласної держадміністрації та всієї Київської області й потребує вивчення».

Згодом Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід для підозрюваного в отриманні 200 тисяч гривень хабара заступника голови Київської обласної державної адміністрації Ігоря Любка у вигляді застави в розмірі 1 млн гривень.

Раніше Голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник висловлював побоювання, що справа затриманого заступника голови Київської ОДА Ігоря Любка розсипеться, тому що поліція відмовилася залучити НАБУ до затримання.

Президент Петро Порошенко призначив Олександра Горгана керівником Київської обласної державної адміністрації 28 жовтня.

Читайте також Парцхаладзе почав звільняти кадри Мельничука

Екс-губернатор Київщини Мельничук побачив, хто «може йти у владу без хабарів»