Директору столичного КП спалили незадеклароване авто

yУ власності директора столичного комунального підприємства «Плесо» Дениса Пікалова станом на 2015 рік не було ні рухомого, ані нерухомого майна.

Це зазначено в декларації про майно і доходи Д.Пікалова за 2015 рік, копію якої «Ні корупції!» отримав e результаті офіційного запиту до Київської міської державної адміністрації.

Дружина директора КП також не володіла ні житлом, ні автівкою.

Грошей у банку родина не мала, так само, як не було у них і фінансових зобов’язань.

Родина складається з чотирьох осіб: подружжя має двох дітей.

Єдині рядки декларації, які заповнені,  - це відомості про доходи родини: Пікалови живуть виключно на зарплату.

Так, сам Д.Пікалов торік заробив 169 853 гривні, а його дружина отримала майже 42 тисячі гривень.
yu

Пікалова призначили на посаду директора КП «Плесо» у лютому 2015 року.

Декларацію про майно і доходи за 2015 рік він заповнив 30 березня 2016 року.

Таким чином, Денис Пікалов не задекларував наявність у нього торік автомобіля, який йому спалили невідомі у ніч на 5 лютого цього року.

12650808_1025623554171303_3295267933821035658_n

Як повідомляв тоді на своїй сторінці у Фейсбук директор Департаменту міського благоустрою Дмитро Білоцерковець, «реформаторство легким не буває навіть у межах міста і комунальних підприємств. Боротьба з корупцією і тими, хто заробляє на місті призводить до таких наслідків. Це спалена машина директора КП «Плесо» Дениса Пікалова».

За словами Білоцерковця у підприємстві, де раніше «активно заробляло колишнє керівництво … як якась зараза», за час роботи Пікалова зросли прибутки, і зменшились витрати на кілька мільйонів гривень.

Він додав, що має дві версії підпалу: Пікалову міг мститися колишній перший заступник або хтось із рятувальників-корупціонерів, яких викрили і мають намір скоротити.

Сам Пікалов підтверджував, що спалене авто - саме його власність, воно не є службовим.

Зазначимо, що сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук Денис Пікалов написав, що в понеділок на нього було скоєно жорстокий напад, і він пов'язує це з виконанням службових обов'язків.