ФОТО
| |

Директору столичного КП спалили незадеклароване авто

yУ власності директора столичного комунального підприємства «Плесо» Дениса Пікалова станом на 2015 рік не було ні рухомого, ані нерухомого майна.

Це зазначено в декларації про майно і доходи Д.Пікалова за 2015 рік, копію якої «Ні корупції!» отримав e результаті офіційного запиту до Київської міської державної адміністрації.

Дружина директора КП також не володіла ні житлом, ні автівкою.

Грошей у банку родина не мала, так само, як не було у них і фінансових зобов’язань.

Родина складається з чотирьох осіб: подружжя має двох дітей.

Єдині рядки декларації, які заповнені,  – це відомості про доходи родини: Пікалови живуть виключно на зарплату.

Так, сам Д.Пікалов торік заробив 169 853 гривні, а його дружина отримала майже 42 тисячі гривень.
yu

Пікалова призначили на посаду директора КП «Плесо» у лютому 2015 року.

Декларацію про майно і доходи за 2015 рік він заповнив 30 березня 2016 року.

Таким чином, Денис Пікалов не задекларував наявність у нього торік автомобіля, який йому спалили невідомі у ніч на 5 лютого цього року.

12650808_1025623554171303_3295267933821035658_n

Як повідомляв тоді на своїй сторінці у Фейсбук директор Департаменту міського благоустрою Дмитро Білоцерковець, «реформаторство легким не буває навіть у межах міста і комунальних підприємств. Боротьба з корупцією і тими, хто заробляє на місті призводить до таких наслідків. Це спалена машина директора КП «Плесо» Дениса Пікалова».

За словами Білоцерковця у підприємстві, де раніше «активно заробляло колишнє керівництво … як якась зараза», за час роботи Пікалова зросли прибутки, і зменшились витрати на кілька мільйонів гривень.

Він додав, що має дві версії підпалу: Пікалову міг мститися колишній перший заступник або хтось із рятувальників-корупціонерів, яких викрили і мають намір скоротити.

Сам Пікалов підтверджував, що спалене авто – саме його власність, воно не є службовим.

Зазначимо, що сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук Денис Пікалов написав, що в понеділок на нього було скоєно жорстокий напад, і він пов’язує це з виконанням службових обов’язків.

 

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії