ФОТО
| |

Чиновник столичної РДА попався на систематичних поборах з підлеглих

shСпівробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві начальника відділу контролю за благоустроєм однієї з київських райдержадміністрацій.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що посадовець вимагав загальну щомісячну “данину” у розмірі 100 тисяч гривень від своїх підлеглих. Гроші вони мали збирати з підприємців району за нібито виявлені під час перевірок порушення дотримань правил благоустрою. У випадку невиконання «плану», начальник відділу погрожував підлеглим звільненням.

Співробітники спецслужби затримали посадовця у робочому кабінеті під час отримання від одного з працівників тринадцяти тисяч гривень.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України», – повідомили в СБУ.

n_2224_81887070

n_2224_74108523

Як повідомляв «Ні корупції!», у вересня цього року було затримано начальника відділу контролю за благоустроєм однієї з районних державних адміністрацій та його підлеглого, головного спеціаліста, після отримання неправомірної вигоди у сумі 10 тисяч гривень.

Так, приватний підприємець здійснював реалізацію квасу з пересувної торгової точки (бочки). Посадовці столичної РДА вимагали у нього хабар саме за не притягнення до адміністративної відповідальності за фактом торгівлі в невстановленому місці.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії