Чиновник столичної РДА попався на систематичних поборах з підлеглих

shСпівробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві начальника відділу контролю за благоустроєм однієї з київських райдержадміністрацій.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що посадовець вимагав загальну щомісячну "данину" у розмірі 100 тисяч гривень від своїх підлеглих. Гроші вони мали збирати з підприємців району за нібито виявлені під час перевірок порушення дотримань правил благоустрою. У випадку невиконання «плану», начальник відділу погрожував підлеглим звільненням.

Співробітники спецслужби затримали посадовця у робочому кабінеті під час отримання від одного з працівників тринадцяти тисяч гривень.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України», - повідомили в СБУ.

n_2224_81887070

n_2224_74108523

Як повідомляв «Ні корупції!», у вересня цього року було затримано начальника відділу контролю за благоустроєм однієї з районних державних адміністрацій та його підлеглого, головного спеціаліста, після отримання неправомірної вигоди у сумі 10 тисяч гривень.

Так, приватний підприємець здійснював реалізацію квасу з пересувної торгової точки (бочки). Посадовці столичної РДА вимагали у нього хабар саме за не притягнення до адміністративної відповідальності за фактом торгівлі в невстановленому місці.