ФОТО
| |

В Івано-Франківську звільнять водія, який вигнав школяра з маршрутки

bez-nazvanyyaВодія франківської маршрутки, який відмовив школяреві у безкоштовному проїзді, звільнять.

Про це повідомив начальник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак у вівторок, 8 листопада, на щотижневій оперативній нараді, інформує «Репортер».

«Водій буде звільнений, з перевізником уже поговорили», – запевнив Ганчак.

Вчора ввечері на водія поскаржилась франківчанка Людмила Лінник: «Скільки ще це може тривати! Сьогодні, 7.11, близько 16.40 на автобусній зупинці, що на початку вул. Коновальця водій 48-го автобуса відмовився безкоштовно перевозити мого 8-ми річного сина. Він показав водію посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, на що водій відповів, що вже минула 16-та година, а три місця у нього зайняті. Дитина так розгубилася, що й забула про те, що має ще й учнівський квиток і гроші на проїзд в портфелі, про всяк випадок (він завжди має з собою резервні гроші на проїзд, але кажу ж – розгубився, перелякався і забув про них). Його просто виставили з автобуса! Це вперше за два роки, що він користується посвідченням. Ну і право безкоштовного проїзду для школярів ніхто не відміняв.

Малий в сльозах повернувся до вчительки, вона дала йому 4 грн на дорогу і відправила на наступний автобус. Приїхав додому 43-м, посвідчення вже навіть не показував – боявся, що знову виженуть.

Я так розумію, що донести до перевізників та їх працівників, як вони мають поводитися з маленькими пасажирами на офіційному рівні не реально?!

То що, брати тата і йти чинити самосуд, чи як?

Це ж дитина! Йому всього 8 років. Третьокласник. Як можна виставити з автобуса, навіть, якщо й справді нема права пільгового проїзду? Школяр, видно ж – портфель за плечима».

Як повідомляв «Ні корупції!», перевізники не мають права обмежувати кількість пільгових місць.

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про автомобільний транспорт» автомобільному перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування забороняється відмовляти у пільговому перевезенні громадянам пільгових категорій при пред’явленні ними пільгового посвідчення.

Доданий до: Корупція в Івано-Франківську, Новини, Україна
Теги: , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії