Суд заарештував всю нерухомість у резиденції «Межигір’я»

20140223141242_1Суд наклав арешт на все нерухоме майно, яке знаходиться на території колишньої резиденції екс-президента Віктора Януковича "Межигір'я" (Нові Петрівці, Київська область).

Про це «Українським Новинам» повідомило джерело в Генпрокуратурі.

«На підставі судових рішень накладено арешт на все нерухоме майно, яке знаходиться на території «Межигір'я», - сказав він.

За його словами, зараз тривають огляди рухомого майна, в тому числі зоопарку, на території «Межигір'я», після завершення яких буде вирішено питання про арешт цього майна.

Як повідомляли Українські Новини, з особистого кабінету колишнього президента Віктора Януковича в резиденції «Межигір'я» вкрали золоте прес-пап'є у вигляді батона.

Як повідомляв «Ні корупції!», ТОВ «Девелоперська компанія «АВК», котра виступала генпідрядником будівництва в резиденції екс-президента Віктора Януковича «Межигір’я», платило сотні мільйонів гривень маловідомим фірмам за дрібні послуги.

Всі фірми, що отримали від «АВК» гроші, були пов’язані між собою – адресами реєстрації, співзасновниками або іншими спільними проектами, і незабаром після транзакцій припинили своє існування.

Читайте також Хто поклав око на «Межигір’я»?