ФОТО
| |

Суд заарештував всю нерухомість у резиденції «Межигір’я»

20140223141242_1Суд наклав арешт на все нерухоме майно, яке знаходиться на території колишньої резиденції екс-президента Віктора Януковича “Межигір’я” (Нові Петрівці, Київська область).

Про це «Українським Новинам» повідомило джерело в Генпрокуратурі.

«На підставі судових рішень накладено арешт на все нерухоме майно, яке знаходиться на території «Межигір’я», – сказав він.

За його словами, зараз тривають огляди рухомого майна, в тому числі зоопарку, на території «Межигір’я», після завершення яких буде вирішено питання про арешт цього майна.

Як повідомляли Українські Новини, з особистого кабінету колишнього президента Віктора Януковича в резиденції «Межигір’я» вкрали золоте прес-пап’є у вигляді батона.

Як повідомляв «Ні корупції!», ТОВ «Девелоперська компанія «АВК», котра виступала генпідрядником будівництва в резиденції екс-президента Віктора Януковича «Межигір’я», платило сотні мільйонів гривень маловідомим фірмам за дрібні послуги.

Всі фірми, що отримали від «АВК» гроші, були пов’язані між собою – адресами реєстрації, співзасновниками або іншими спільними проектами, і незабаром після транзакцій припинили своє існування.

Читайте також Хто поклав око на «Межигір’я»?  

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії