Парубій передав матеріали на Медведчука в ГПУ

105681Голова Верховної ради Андрій Парубій заявляє, що оскаржуватиме рішення Печерського райсуду, який зобов'язав його спростувати звинувачення на адресу екс-глави Адміністрації президента Віктора Медведчука у фінансуванні екстремістських груп на сході України.

Про це Парубій повідомив "Українській правді" на прохання прокоментувати рішення суду.

"Цей суд триває з 2014 року, коли я публічно сказав, що Медведчук, на моє переконання, мав причетність до організації сепаратистів на сході України. Він подав до суду. Я виграв усі суди по всіх інстанціях. Він повторно подав до суду – тепер у Печерський і здобув на першому етапі це рішення", - сказав Парубій.

"Але без сумніву, я, мої юристи і адвокати, ми подамо апеляцію. В мене немає сумнівів, що апеляція буде виграна", - заявив Парубій.

Він також повідомив, що  усі матеріали, які "свідчать про причетність Медведчука до антиукраїнських дій на Донбасі" передав Генеральній прокуратурі під час його допиту у справі Майдану.

"Я кілька тижнів тому передав. Генпрокуратура тепер вивчає ці матеріали", - сказав Парубій.

Він нагадав, що під час головування в РНБО він прибув у Луганськ у перший день захоплення СБУ і там спілкувався з бойовиками напряму.

"Саме від них я отримав цю інформацію", - уточнив він.

Парубій також уточнив, що за його інформацією, Медведчука вже викликали в ГПУ з цього приводу.

Раніше сайт очолюваного Медведчуком "Українського вибору" оприлюднив інформацію про те, що Печерський райсуд Києва зобов'язав спікера ВР Андрія Парубія спростувати звинувачення на адресу колишнього глави Адміністрації президента Віктора Медведчука у фінансуванні екстремістських груп на сході України.

Як повідомляв «Ні корупції!», 29 січня 2016 року народний депутат України від “Народного фронту” Андрій Левус на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що кримінальне провадження, раніше ініційоване проти нього “за наклепом” на лідера громадського руху “Український вибір” Віктора Медведчука, нині закрите.

За версією “Українського вибору”, нардеп від “Народного фронту” протягом 17-21 грудня 2015 року на своїй сторінці в Facebook “бездоказово звинувачував Віктора Медведчука і “Український вибір” в проведенні “сепаратистських з’їздів“, а також вимагав негайно арештувати лідера “Українського вибору”.

Сам Левус звернувся до ГПУ з проханням розібратися із діяльністю Віктора Медведчука – кума президента Росії Володимира Путіна і одного із головних сепаратистів в Україні.

Читайте також Нерухомість Медведчука: що нажив непосильною працею