ФОТО
| |

НАБУ розслідує справу проти мера Одеси Труханова

picturepicture_7819234692301_49890Національне антикорупційне бюро України  проводить розслідування стосовно Одеського міського голови Геннадія Труханова, якого підозрюють у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем у особливо великих розмірах або організованою групою. Як стало відомо з судового рішення, винесеного  Солом’янським районним судом Києва, це розслідування триває ще з квітня. 

Наразі справа Труханова ще на досудовому розгляді, але детективи НАБу звернулися до суду з проханням  надати дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні відділу надання адміністративних послуг Біляївської районної адміністрації.

Як стало відомо з матеріалів судового розгляду, в період з 2014 року по теперішній час мер Одеської міської ради, діючи за попередньою змовою з іншими службовими особами ОМР, з використанням підконтрольних їм суб’єктів господарювання, зокрема ТОВ «Ростдорстрой», ТОВ «СК «Автострой», ТОВ «Будівельно-виробнича компанія «ПИК-СТРОЙ» (ТОВ «БВК «ПИК-СТРОЙ») та інших підприємств, вчиняють розтрату коштів місцевого бюджету міста Одеси в особливо великих розмірах.

2

Також слідством встановлено, що під час тендерних торгів, спільно з ТОВ «Ростдорстрой», у конкурсі регулярно брали участь ТОВ «Тирас» та ТОВ «Автомагістраль-Південь», при цьому, вказані підприємства жодного разу не перемогли в тендері, що вказує на ознаки формальності та фіктивності їх участі. Саме ці документи й запросили детективи НАБУ.

Суддя задовольнив клопотання представників антикорупційного бюро. Слідство за частиною 5 статті 191 КК України триває. Якщо буде доведено вину Геннадія Труханова, йому загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

1

Днями «Ні Корупції!» аналізував е-декларацію мера Одеси, згідно з якою, його мати-пенсіонерка є мільйонеркою і власницею колекції коштовностей і годинників. Сам Труханов володіє акціями Одеського нафтопереробного заводу.

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії