ФОТО
| |

Рева влаштував святкування Дня працівника соцсфери в одному з найдорожчих готелів Києва

ministr_sotsialnoj_politiki_ukrainyi_andrej_revaГлава Міністерства соціальної політики України Андрій Рева до Дня працівника соціальної сфери зібрав керівників профільних департаментів обладміністрацій і міськрад в Hilton, одному з найдорожчих готелів Києва.

Про це повідомляє «Обозреватель» і додає копію документу-запрошення за підписом міністра соцполітики Андрія Реви керівникам департаментів соціального захисту населення, керівникам служб у справах дітей обласних та Київської держадміністрацій, керівникам органів соціального захисту населення міських рад (обласних центрів) .

Офіційним приводом для зібрання чиновників вказувалося обговорення досягнень у соціальній сфері та проведення соціальних реформ, зокрема надання населенню субсидій.

1

За даними видання, міністр соціальної політики організував бенкет за рахунок коштів міжнародної допомоги. Вартість подібних заходів в готелі Миколи Мартиненка становить від 50 до 100 тисяч доларів.

«Деякі запрошені чиновники навіть відмовились брати участь у святкуванні, оскільки вважають аморальним проведення таких урочистостей в той час, коли в країні йде війна», – повідомляє «Обозреватель».

180097_big

180098_big

180099_big

Водночас, як повідомив “Канал24”, Андрій Рева вже встиг відреагувати на цю ситуацію. Він запевнив, що жодного свята і бенкету не було.

Навпаки, в урядовців була надважлива конференція за участі ОБСЄ, які й були спонсорами всього заходу.

«Ні корупції!» вже звернувся з офіційним запитом до Міністерства соціальної політики України з проханням вказати суму, в яку став столичний захід напередодні святкування Дня працівника соціальної сфери в одному з найдорожчих готелів Києва, скільки було витрачено на компенсацію проїзду учасникам та вказати джерела надходження коштів на оплату заходу.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії