Рева влаштував святкування Дня працівника соцсфери в одному з найдорожчих готелів Києва

ministr_sotsialnoj_politiki_ukrainyi_andrej_revaГлава Міністерства соціальної політики України Андрій Рева до Дня працівника соціальної сфери зібрав керівників профільних департаментів обладміністрацій і міськрад в Hilton, одному з найдорожчих готелів Києва.

Про це повідомляє «Обозреватель» і додає копію документу-запрошення за підписом міністра соцполітики Андрія Реви керівникам департаментів соціального захисту населення, керівникам служб у справах дітей обласних та Київської держадміністрацій, керівникам органів соціального захисту населення міських рад (обласних центрів) .

Офіційним приводом для зібрання чиновників вказувалося обговорення досягнень у соціальній сфері та проведення соціальних реформ, зокрема надання населенню субсидій.

1

За даними видання, міністр соціальної політики організував бенкет за рахунок коштів міжнародної допомоги. Вартість подібних заходів в готелі Миколи Мартиненка становить від 50 до 100 тисяч доларів.

«Деякі запрошені чиновники навіть відмовились брати участь у святкуванні, оскільки вважають аморальним проведення таких урочистостей в той час, коли в країні йде війна», - повідомляє «Обозреватель».

180097_big

180098_big

180099_big

Водночас, як повідомив "Канал24", Андрій Рева вже встиг відреагувати на цю ситуацію. Він запевнив, що жодного свята і бенкету не було.

Навпаки, в урядовців була надважлива конференція за участі ОБСЄ, які й були спонсорами всього заходу.

«Ні корупції!» вже звернувся з офіційним запитом до Міністерства соціальної політики України з проханням вказати суму, в яку став столичний захід напередодні святкування Дня працівника соціальної сфери в одному з найдорожчих готелів Києва, скільки було витрачено на компенсацію проїзду учасникам та вказати джерела надходження коштів на оплату заходу.