ФОТО
| |

Кличко узаконив Свистунова

zapysatyКиївський міський голова Віталій Кличко призначив Олександра Свистунова на посаду директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА – Головного архітектора міста.

Відповідне розпорядження № 1023 від 31 жовтня 2016 року з’явилося на сайті Київської міської державної адміністрації.

Згідно з документом, Свистунову встановлено випробувальний термін – 2 місяці та присвоєно 6 ранг державного службовця.

Крім того, Кличко встановив йому низку надбавок до зарплати: 500 гривень за ранг, 20% від окладу за виконання важливої роботи і 70% від окладу – за інтенсивність роботи.

Таким чином, між рекомендацією конкурсної комісії призначити Свистунова і розпорядженнм міського голови минуло майже 2 місяці.

Як повідомляв «Ні корупції!», 9 вересня конкурсна комісія рекомендувала міському голові призначити директором Департаменту містобудування та архітектури – Головним архітектором столиці Олександра Свистунова.

Раніше «Ні корупції!» писав, що Національна спілка архітекторів України (НСАУ) відмовилась від участі в конкурсній комісії, яка обирає директора Департаменту містобудування та архітектури – головного архітектора Києва, мотивуючи своє рішення тим, що в конкурсі «тягнуть» одного із кандидатів. Крім того, спілчани були не задоволені усіма трьома кандидатами, що залишилися брати участь у конкурсі – Бондар Ганною, Броневицьким Сергієм і Свистуновим Олександром.

Як перевірив «Ні корупції!», згідно з е-декларацією за 2015 рік, Свистунов і його дружина має чотири квартири і гаражний бокс. Подружжя також має два авто.

Ще Свистунов задекларував картину і музичний інструмент.

Готівкою у Головного архітектора столиці є 31 тисяча доларів і 75 тисяч гривень, а у його дружини – 23 тисячі доларів і 80 тисяч гривень.

Читайте також Конкурс на главного архитектора Киева: перемен не ждите, все остаются на своих местах

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії