Кличко узаконив Свистунова

zapysatyКиївський міський голова Віталій Кличко призначив Олександра Свистунова на посаду директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА – Головного архітектора міста.

Відповідне розпорядження № 1023 від 31 жовтня 2016 року з’явилося на сайті Київської міської державної адміністрації.

Згідно з документом, Свистунову встановлено випробувальний термін – 2 місяці та присвоєно 6 ранг державного службовця.

Крім того, Кличко встановив йому низку надбавок до зарплати: 500 гривень за ранг, 20% від окладу за виконання важливої роботи і 70% від окладу – за інтенсивність роботи.

Таким чином, між рекомендацією конкурсної комісії призначити Свистунова і розпорядженнм міського голови минуло майже 2 місяці.

Як повідомляв «Ні корупції!», 9 вересня конкурсна комісія рекомендувала міському голові призначити директором Департаменту містобудування та архітектури – Головним архітектором столиці Олександра Свистунова.

Раніше «Ні корупції!» писав, що Національна спілка архітекторів України (НСАУ) відмовилась від участі в конкурсній комісії, яка обирає директора Департаменту містобудування та архітектури – головного архітектора Києва, мотивуючи своє рішення тим, що в конкурсі «тягнуть» одного із кандидатів. Крім того, спілчани були не задоволені усіма трьома кандидатами, що залишилися брати участь у конкурсі - Бондар Ганною, Броневицьким Сергієм і Свистуновим Олександром.

Як перевірив «Ні корупції!», згідно з е-декларацією за 2015 рік, Свистунов і його дружина має чотири квартири і гаражний бокс. Подружжя також має два авто.

Ще Свистунов задекларував картину і музичний інструмент.

Готівкою у Головного архітектора столиці є 31 тисяча доларів і 75 тисяч гривень, а у його дружини – 23 тисячі доларів і 80 тисяч гривень.

Читайте також Конкурс на главного архитектора Киева: перемен не ждите, все остаются на своих местах