ФОТО
| |

За підкуп заступника міністра ректору-хабарниці “світить” до 10 років

pm717image002-9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a7233Спеціалізована антикорупційна прокуратура підтримується державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо ректора «Бердянського університету менеджменту і бізнесу», який пропонував хабар заступнику міністра освіти.

Про це йдеться у прес-релізі, який у п’ятницю розповсюдив САП, повідомляє «Українська правда».

Вказується, що хабар у розмірі 10 тисяч доларів він пропонував за отримання акредитації та уникнення перевірок навчального закладу.

«Кримінальне провадження також здійснюється відносно юридичної особи, в інтересах якої вчинено корупційне кримінальне правопорушення», – сказано у прес-релізі.

«На теперішній час триває судове слідство, триває дослідження матеріалів негласних слідчих (розшукових) дій, стороною обвинувачення вживаються всі заходи для швидко та ефективного розгляду справи. Наступне судове засідання призначено на 07.11.2016 року», – повідомляє САП.

Водночас повідомляється, що особі загрожує покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна, а юрособі загрожує покарання у виді штрафу від 340 000 грн до 850 000 грн.

Як повідомляв «Ні корупції!», 1 березня 2016 року співробітники Служби безпеки України спільно з Національним антикорупційним бюро та прокуратурою затримали ректора одного з університетів Запорізької області під час передачі хабара за позитивний висновок з акредитації вузу та уникнення перевірки відомчою інспекцією.

Ректора, який намагався дати хабар, затримано за зверненням Міністерства освіти до СБУ, повідомлялось на сайті МОН. В оприлюдненій на сайті інформації вказано прізвище заступника міністра, якому адресувався хабар. Прізвище сторони, яка намагалася підкупити високопосадовця, не називається, однак із контексту можна зрозуміти, що ректор-хабарниця – жінка.

Доданий до: Корупція в Запоріжжі, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії