ФОТО
| |

Непредставленого нового очільника поліції Черкащини виштовхали з управління

поліція Черкаси

фото – Олексій Романов

У п’ятницю в Черкасах активісти вдруге протягом цього тижня пікетували приміщення поліції. Люди – проти призначення Валерія Лютого на посаду начальника ГУ НП в області. 

Нагадаємо, його мали представити громадськості та особовому складу ще 3 листопада. Та з невідомих причин, за словами речника ГУ Нацполіції Черкаської області Дмитра Грищенка, цю подію скасували. Активістам стало відомо, що подію, власне, не відмінили, а лише відклали до вечора цієї п’ятниці. Тому вони знову зібралися на мітинг.

Близько 70 активістів “Азову”, “Автомайдану” та “Самооборони” прорвалися крізь кордон поліцейських у приміщення. Як пише “Дзвін”, в актовому залі громадськість та журналісти застали кілька десятків офіцерів, які чекають представлення новопризначеного начальника Валерія Лютого. Хоча самі правоохоронці не сказали, для чого їх зібрали.

Валерій Лютий

Валерій Лютий, фото – А.Васільєва

Керівництва обласної поліції активісти чекали кілька годин. Після чого Валерій Лютий вийшов до людей, повідомив, що призначення не буде, і закликав активістів покинути приміщення.

Сьогодні жодне з офіційних джерел інформації про призначення Лютого не оприлюднювало.

На сайті Головного управління поліції у Черкаській області досі пишуть, що т.в.о. начальника ГУНП є заступник начальника ГУНП – начальник слідчого управління – Валентин Кожухівський.

Зрештою, під вигуки “Ганьба!” активісти виштовхали пана Лютого з приміщення управління.

Нагадаємо, Валерій Лютий керував криворізькими правоохоронцями з вересня минулого року і до по 2.11.2016 року. У серпні 2008 року його призначили заступником начальника ГУ МВС в Харківській області – начальником міліції громадської безпеки. 23 березня 2010 року Лютий пішов з органів на пенсію. У січні 2013 року він став радником Харківського міського голови з питань транспорту.

Як повідомляв «Ні корупції!», проти призначення Лютого висловився народний депутат Єгор Соболєв.

«Одіозного вихідця з команди Кернеса, який не помітив, як у Кривому Розі Юрій Вілкул спочатку фальсифікував вибори, а потім дав по 500 гривень 160 тисячам виборців, так ось, цю перевірену клептократією людину хочуть призначити керівником поліції у Черкаській області», – зазначив Соболєв.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії