Журналісти виявили суддю, який був у зв’язці з хабарником із ВРЮ

14907137_1119529651463534_8491709142045484046_n

Спільником члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського, підозрюваного в шахрайстві, міг бути голова Вищого господарського суду Богдан Львов.

Про це повідомляє «Слідство.Інфо».

Як повідомляв «Ні корупції!», у вересні правоохоронці затримали посередника, арбітражного керуючого Міністерства юстиції України, який мав передати 500 тисяч доларів хабара Павлу Гречківському. Але підозру йому Генпрокуратура висунула не за хабарництво, а за шахрайство, тобто менш тяжкий злочин. Нібито член ВРЮ сприяв стягуванню з запорізької компанії 13 мільйонів гривень.

За інформацією «Слідство.Інфо», у серпні у Києві юрист запорізької компанії просив арбітражного керуючого Олега Шкляра забезпечити «правильне» рішення в судах. Той заявив, що може вирішити це через свого приятеля Павла Гречківського, а той – через голову Вищого господарського суду Богдана Львова.

14956443_1119529791463520_8975567818783284539_n

«Пам'ятаєте гучну «справу Гречківського»? Сумна її доля. У вересні затримали посередника, який мав передати 500 тис. доларів хабара члену Вищої ради юстиції Павлу Гречківському. Генпрокурор Юрій Луценко тоді так хвалився, що його працівники затримали справжню «велику рибу». Пройшов місяць, а «велика риба» спокійно пливе собі далі. ГПУ висунула підозру Гречківському, але вже не за хабарництво, а за шахрайство, що є куди менш тяжким злочином. А суддю, який мав ухвали потрібне рішення і міг бути спільником Гречківського, прокурори взагалі не чіпали», - написав на своїй сторінці у Фейсбук Дмитро Гнап і додав: «Гречківський мав «вирішити питання» через голову Вищого господарського суду Богдана Львова. Йдеться про судову суперечку між виробником квасу «Ярило» і ТОВ «Богадар», яке через патент рецепту квасу намагається отримати багатомільйонні виплати від виробників «Ярила». Першу судову інстанцію справа успішно пройшла в інтересах «Богадара». Її розглядала давня знайома Богдана Львова - суддя Оксана Марченко. В останній інстанції справа мала потрапити на розгляд самого Львова. Але до суддів у ГПУ питань нема, і вже не так багато питань до Гречківського».

https://youtu.be/rJsZDkCnu9o

Читайте також Члена ВРЮ Гречківського, упійманого на хабарі, не відсторонили від посади

ГПУ показала відео свідчень посередника передачі хабара Гречківському