ФОТО
| |

У запорізькій лікарні брали гроші за безкоштовні обстеження на МРТ

n_2198_44531506Корупційну діяльність посадовців однієї з комунальних лікарень Запоріжжя, які проводили обстеження пацієнтів з використанням апарату МРТ виключно за гроші, викрила Служба безпеки України.

Про це повідомляє прес-центр відомства.

Зловмисники ігнорували факт того, що Конституцією гарантовано безоплатне надання медичної допомоги в державних чи комунальних закладах охорони здоров’я, а приміщення лікарні та обладнання, яке в ньому знаходиться, належить громаді Запорізької області.

Встановлена «медиками» ціна коливалась від шестисот до п’яти тисяч гривень, залежно від ступеня складності обстеження. За день у відділенні діагностувалось понад 20 пацієнтів.

n_2198_17829708

«Під час обшуків у службових приміщеннях медичного закладу співробітники СБУ вилучили майже тридцять тисяч гривень «денної каси», «чорну» бухгалтерію, комп’ютерну техніку та документи, що підтверджують злочинну діяльність. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України», – повідомили в СБУ.

«Ні корупції!» раніше писав про маленькі схеми великої корупції у Сквирській районній лікарні на Київщині.

Читайте також Як київські лікарні дурили систему Prozorro

Доданий до: Корупція в Запоріжжі, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії