У Малиновській прокуратурі Одеси новий начальник з елітною автівкою «БМВ» та батьком-детективом НАБУ

indychenkoodpr125 жовтня колективу місцевої прокуратури №2 міста Одеси був представлений новий начальник – Борис Індиченко, якого своїм наказом призначив Генпрокурор України. Хто  він - новий очільник прокуратури Малиновського району Одеси?

Молодий прокурор, як слідує з його офіційної біографії, почав свій трудовий шлях з посади помічника прокурора Малиновського району Одеси.

Пізніше працював в апараті прокуратури Одеської області на посадах прокурора відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, а також прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності.

Крім того, Борис Індиченко виконував обов'язки першого заступника керівника Одеської місцевої прокуратури №2.

105

Представлення нового прокурора. Фото з сайту відомства

Згідно з е-декларацією, за минулий рік одеський прокурор заробив більше 91 тисячі гривень, тобто близько 7300 гривень на місяць.

62

64

Офіційні доходи Індиченка за 2014 рік

Причому, порівнюючи позаминулорічну декларацію з торішньою, бачимо, що зарплатня одеського прокурора трохи впала. 185 тисяч гривень і 5 тисяч доларів США Індиченко задекларував готівки. Родичів декларант ніяких не вніс, живе сам. З 2012 року він володіє квартирою в Одесі на 83,7 квадратів, а з 2006 року в його власності земельна ділянка на 1500 квадратних метрів в Овідіополі.

60

Є в молодого керівника й елітна автівка «БМВ», яку, згідно з е-декларацією, він придбав у 2014 році. Однак у декларації за 2014 рік він просто зазначив, що має автівку, не вказавши суму, яку за неї виклав.

61

65

Декларація 2014 року

Вартість такого авта зараз становить близько 900 тисяч гривень і більше. Звідки в молодого прокурора кошти на таку елітну машину, якщо все життя він працював у правоохоронних органах, невідомо.

63

Необхідно також зазначити, що, вочевидь, роботу Борис Індиченко отримав, слідуючи за батьківським досвідом. Так, Індиченко-старший (Борис Віталійович) зараз працює керівником Другого підрозділу детективів НАБУ. В минулому, за інформацією ЗМІ, він був заступником начальника УБОЗ Одеси.

3

Якщо ж проаналізувати декларацію батька одеського прокурора, то статки в нього зовсім не скромні, а відомості е-декларації не збігаються з даними, які Індиченко декларував раніше. Так, у минулому році Індиченко-старший задекларував 464,5 тисячі доходів, з яких зарплатня складає 251 тисячу гривень. Також доходи йому принесли дивіденди (81 тисяча гривень), пенсія в розмірі майже 130 тисяч гривень і щорічна одноразова виплата учасникам війни (2200 гривень). Його дружина за рік заробила менше 20 тисяч гривень.

62

63

На Індиченка-старшого зареєстрована квартира на 84 квадрати й земельна ділянка на 966 квадратних метрів.

7

Але в е-декларації представник НАБУ задекларував зовсім інші відомості: так, із 2003 року він має право на користування квартирою 88,7 квадратів у Києві, його дружина володіє земельною ділянку на 997 квадратних метрів у Погребах Київської області (за інформацією декларанта, його дружина придбала цю ділянку за 850 гривень), 20% квартири у Трускавці на 55,8 квадратів. 20% цієї квартири також належить падчерці Індиченка.

66

67

Крім того, дружина представника антикорупційного бюро будує приватний будинок на майже 200 квадратів у Броварах. Але невідомо, яким коштом, адже зарплатня у дружини Індиченка невелика, в банку в неї зберігається лише 37 тисяч гривень.

65

Значно більше накопичив сам Індиченко-старший – він має рахунки в кількох банках на 127 тисяч, 200 тисяч, 1400 й 1101 гривню. Причому, 127 тисяч він поклав у 2015 році.

60

61

Індиченко задекларував автівку «Тойоту» 2007 року, за яку заплатив майже 240 тисяч гривень, що за курсом валют того часу складало приблизно 48 тисяч доларів США. Вартість такого авто зараз сягає 13 тисяч доларів.

64

2

У його дружини авто елітніше – «Інфініті» 2008 року, за яке вона виклала 273 тисячі гривень, що тоді складало більше 34 тисяч доларів США. Вартість авта на ринку зараз перебільшує 18 тисяч доларів, тобто річний дохід керівника в НАБУ.

1

Звідки у родини представника НАБУ такі статки, незрозуміло.