ФОТО
| |

Парцхаладзе напередодні призначення Горгана суттєво збільшив видатки на сувеніри і годинники

123237Київська обласна державна адміністрація схвалила проект змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки.

Згідно з документом, на придбання цінних подарунків для вручення керівництвом області під час урочистих заходів, оренди приміщень для свят, транспортних послуг, виготовлення друкованої продукції, відрядження керівників області, організації святкових заходів і виготовлення бланків Почесних грамот з бюджету області планують витратити 10 538,8 тис грн упродовж 2016-2020 рр..

Відповідне розпорядження № 455 від 27 жовтня 2016 року з’явилось на сайті Київської ОДА. Його підписав в.о. Голови ОДА Лев Парцхаладзе в переддень призначення на посаду нового очільника Київщини Олександра Горгана. 

1122

Як повідомляв «Ні корупції!» за часів губернаторства В.Шандри було ухвалено проект Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки із сумою видатків у 11 010,6 тис. грн.

Своєю чергою, екс-губернатор М.Мельничук покоротив обсяги фінансування цієї Програми майже на три мільйони – до 7 981,6 тис. грн.

Читайте також Чиновники Києва і столичної області відмовились від цінних подарунків

Чиновники Київщини різко скоротили видатки на представницькі заходи

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії