На сайті Канівської міськради прибрали рекламу

Канів, Черкащина

фото з відкритих джерел

Відтепер сайт Канівської міської ради виконує свої функції саме так, як цього вимагає Постанова Кабміну «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади». Після публікації «Ні корупції!» «Для кого і як працює сайт Канівської міськради» на офіційному веб-порталі міської влади усунули виявлені недоліки та порушення. Зокрема, прибрали комерційну рекламу. 

Днями на сайті у розділі «Громадянам» у  підрозділі «Доступ до публічної інформації» додали усі необхідні контакти для охочих подати інформаційний запит владцям та відповідну форму, яку можна тут же завантажити для заповнення чи для того, щоб роздрукувати.

Оновлена сторінка для запитів на публічну інформацію на сайті Канівської міськради

Оновлена сторінка для запитів на публічну інформацію на сайті Канівської міськради, вже без реклами

Нагадаємо, нещодавно у відповідь на інформаційний запит видання “Ні корупції!” про отримання доступу до публічної інформації у Канівській міськраді журналіста відіслали шукати і заповнювати відповідну форму, попри те, що запит, відповідно до закону, може подаватися у довільній формі. Знайшовши  відповідний розділ на сайті Канівської міськради, окремо форму на запит ми не побачили. Вона була лише як зразок, поданий серед іншої інформації у Наказі Мінюсту “Про затвердження форм для подання запиту на отримання публічної інформації”.

Так виглядала сторінка сайту Канівської міськради для охочих подати запит на інформацію

Так виглядала сторінка сайту Канівської міськради для охочих подати запит на інформацію

Як писав "Ні корупції!", на сайт, який донедавна не виконував однієї з основних функцій - зв’язку місцевої влади з громадою, у Каневі витратили 16 тисяч гривень.

Також, у порушення пункту 13 Постанови Кабміну «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», яка забороняє розміщення на офіційному веб-сайті реклами (за винятком соціальної), на головному офіційному сайті міста на чільному місці красувалася комерційна реклама.

Нині вона вже не відволікає уваги користувачів сайту, її прибрали.