ФОТО
| |

На хабарі впіймався одеський суддя

sСБУ викрила одеського суддю, який вимагав дві тисячі доларів хабара за позитивне рішення суду.

Про це повідомляє прес-центр відомства.

Розпочато слідчі дії у рамках кримінального провадження за ст. 328 та 368 Кримінального кодексу України.

“На даний час тривають обшуки. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу стосовно правопорушників”, – повідомили в СБУ.

Зазначимо, що після набрання чинності Закону України «Про судоустрій і статус суддів», відповідно до ст. 49, у випадку затримання судді під час або відразу ж після вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, суддю без згоди Вищої ради правосуддя може бути затримано або утримано під вартою чи арештом до винесення обвинувального вироку судом.

Як повідомляв «Ні корупції!», 10 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції викрили суддю Жовтневого районного суду міста Дніпро, який вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі понад 250 тис. грн (10 тис. дол. США) за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії