Екс-губернатор Київщини Мельничук побачив, хто «може йти у владу без хабарів»

jЗавдяки перегляду електронних декларацій можна побачити, хто жирує. А жир – це коли можеш дозволити собі йти у сьогоднішню владу і без хабарів.

Про це колишній голова Київської обласної державної адміінстрації Максим Мельничук написав на своїй сторінці у Фейсбук після двох місяців мовчанки.

«Спасибо декларациям, мы хоть увидели, кто был/есть реально «умирающим» на вчера, и жирующим на 1 ноября 2016. Люди познаются, как правило, не в беде, а в жире. Жир - это когда можешь позволить себе идти в сегодняшнюю власть и без взяток! По другому - будешь «неэффективным», - написав Мельничук.

sya

Також екс-губернатор закликав відгукнутися тих, кого він коли-небудь примушував до хабарів, та підкреслив, що йому дуже боляче за звинувачення на його адресу.

Як повідомляв «Ні корупції!», Генпрокуратурою під час одержання 200 тис грн хабара затримано заступника голови Київської облдержадміністрації та начальника управління КОДА.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, заступник голови КОДА Ігор Любко через посередника Юрія Пуденка, начальника управління Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА, отримав 200 тис. грн. від своєї підлеглої за безперешкодне переведення до іншого державного органу.

«За версією слідства, Любко спільно із губернатором Мельничуком місяць тому отримали непідтверджену інформацію відносно того, що керівником Департаменту АПК області виплачено суму в розмірі 15млн.грн. фермерам у якості компенсації за бюджетною програмою, оскільки, по їхньому розумінню, така сума без відкату виплачена бути не могла, почали вимагати частину коштів, які начебто отримала зазначена керівниця департаменту, погрожуючи звільненням», – написав тоді Аваков на своїй сторінці у Фейсбук.

Генпрокурор Юрій Луценко також повідомляв, що слідство вивчає роль у цьому злочині голови ОДА Мельничука, який кілька днів тому терміново подав у відставку.

9 вересня Президент звільнив Максима Мельничука з посади голови Київської обласної адміністрації.

10 вересня дружина Максима Мельничука заявила про зникнення чоловіка. Пізніше він знайшовся у Києво-Печерській Лаврі.

Своєю чергою, адвокат Мельничука Юрій Сухов 12 вересня заявив, що його підзахисний ні в чому не винний, і до нього претензій немає. І взагалі, нікуди Мельничук не зникав, а просто відпочивав на вихідних.

Читайте також Заступник губернатора Київщини Любко, затриманий на хабарі, знову на роботі

Казус Мельничука, або «Ні корупції!» попереджав