Добкін-молодший замовив тур за 135 тисяч євро і «піймав білочку» прямо у парламенті

133191Народний депутат від Оппоблоку Дмитро Добкін під час засідання Верховної Ради замовив відпочинок за 135 тисяч євро. Після цього він сховався за колону, запив щось водою і повернувся в крісло нардепа вже з дивним виразом обличчя.

Відповідне відео опубліковане на Youtube на каналі TVgolosnaroda, повідомляє «Українська правда».

Добкін прикривав рукою свою переписку з абонентом на ім'я Ірина, також вона позначена в телефоні іменем одного з відомих туроператорів.

Однак автору відео вдалося упіймати частина перписки, з якої зрозуміло, що мова йде про замовлення туру вартістю 135 тисяч євро на 6 осіб.

Після цього Добкін взяв пляшку води, сховався за колону в сесійній залі Ради, запив щось і вийшов вже у збудженому стані.

https://youtu.be/ospNLbfDMQA

Відео датоване 1 листопада.

У середу, 2 листопада, виступаючи у Верховній Раді, нардеп Семен Семенченко (Самопоміч) з трибуни Ради висловив обурення такою поведінкою Добкіна.

"Я хочу звернутися до Опозиційного блоку. Я наполягаю, щоб Дмитро Добкін вийшов сюди і відповів на цю репліку", - сказав Семенченко.

"Я не розумію, що відбувається за тією колоною? Коли - чи то то таблетки приймає, чи то ще щось, і людина веде себе неадекватно", - заявив Семенченко. Він закликав Добкіна-молодшого скласти мандат.

Дмитро Добкін пройшов у Раду по 178 виборчому округу в Харківській області. За весь час свого депутатства він не вніс до парламенту жодного законопроекту.

Згідно з декларацією, у Дмитра Добкіна тільки готівкою є 10 млн гривень і півмільйона доларів. Ще понад 160 тисяч гривень і 20 тисяч доларів він тримає на рахунках у банках.

При цьому крім зарплати з держбюджету Дмитро Добкін отримав у 2015 році компенсацію за оренду житла - 167,9 тисяч гривень.

"Дмитро Добкін давно відомий своєю дивною поведінкою в залі Верховної Ради. Така поведінка може бути характерною для людини, яка перебуває у стані наркотичного сп'яніння", - зазначає УП.

Як повідомляв «Ні корупції!», п`яний депутат Рівненської облради спричинив ДТП. Так, депутат Рівненської обласної ради Олександр Данильчук потрапив у ДТП на вулиці Чорновола у Рівному. Водій не впорався із керуванням та врізався у рекламний щит. Патрульні склали протокол за керування у стані сп`яніння, але проходити експертизу на стан сп’яніння депутат відмовився. Крім того рівненський політик та екс-нардеп відмовився надавати патрульним пояснення.