ФОТО
| |

Нардеп Молоток позичив у своєї дружини 5,5 мільйонів, які вона позичила у помічника її чоловіка

molotok

Фото: ВК

Народний депутат Ігор Молоток, який голосував за “диктаторські закони” наприкінці правління Віктора Януковича, позичив у своєї дружини Алли Молоток 5 465 554 гривень. 

Тим часом сама його дружина таку ж саму суму позичила у Комара Андрія Івановича.

Як раніше писало Бюро аналізу політики у своїй статті “Громада Шостки тричі заплатила за тепло підприємствам, наближеним до Молотка”, Андрій Комар працював помічником Ігоря Молотка.

Ще депутат володіє готівкою у 300 тисяч доларів, 110 тисяч євро та 370 тисяч гривень. Його дружина – 240 тисяч доларів, 80 тисяч євро та 250 тисяч гривень.

Це вказано в його електронній декларації за 2015 рік.

 

Дружина нардепа також позичила 3 400 000 гривень у ТОВ “Агрофірма “Весна”.

За декларацією, Ігор Молоток та його дружина є власниками нерухомого майна на загальну суму понад 5 мільйонів 459 тисяч гривень.

Його дружина володіє квартирою у 141 кв. м. у Києві. Ігор Молоток неподалік Києва має також житловий будинок (407 кв. м.). У самій столиці він добудовує садовий будинок у 146 кв. м.skrynshot-2016-10-30-01-48-35

Депутат отримав 80 110 гривень заробітної плати за основним місцем роботи. 20 318 гривень від підприємницької діяльності. При цьому депутату з коштів платників податків компенсували 167 900 гривень за проживання в готелі. Раніше депутат голосував за підвищення заробітної плати народних депутатів.

На голову підкомітету з питань соціальних програм державного бюджету парламентського комітету з питань бюджету зареєстрований причеп. Тим часом на його дружину – три автомобілі: Mercedes-Benz (S-550; GL-500) та Toyota Highlander.

Ігор Молоток має корпоративні права в чотирьох компаніях: “Рені” (100%), “Тера” (100%), “Виробниче підприємство “Харківенергоремонт-Т” (25%) і є кінцевим бенефіціарним власником “Шосткинської телекомпанії “Телеком-Сервіс”. Його дружина володіє корпоративними правами в “Шостконтинент-Тур” (50%) та “Агрофірма “Весна” (51%).

Доданий до: Корупція в Сумах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії