ФОТО
| |

Бальчун: Поляки шоковані статками українських посадовців

595898Глава правління ПАО «Укрзалізниця» Войцех Бальчун заявив, що польська інтернет-спільнота, як і українська, шоковані даними, які посадовці вказали в своїх електронних деклараціях.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Польська інтернет-спільнота, як і українська, у шоці. Тільки, якщо українська не добирає слів, то польська не може їх знайти. І це ще слабко сказано», – написав Бальчун.

За його словами, він щойно з Варшави, відтак, «особисто відчув тамтешні реакцію і настрої».

«І не ризикнув би, навіть приблизно, переказувати враження поляків від задекларованих мільярдів у панчохах, приватних церков, антикваріату, годинників, автомобілів. Покажи мені свою е-декларацію і я скажу – хто ти. Тепер українці мають право так сказати. А урядовець пів прес-конференції змушений розповідати про походження своїх статків. Українська версія «Форбс» втрачає свою актуальність», – написав Бальчун і додав, що при цьому правління «Укрзалізниці» «весь час у непростих переговорах з кредиторами УЗ».

Як повідомляв «Ні корупції!», Україна шокована деклараціями чиновників.

Як пише Reuters, Антикорупційна реформа в Україні, яка зобов’язала чиновників задекларувати своє багатство онлайн, показала величезну різницю між багатством політиків і тих, кого вони представляють. Одні задекларували мільйони доларів готівкою. Інші – особистий автопарк дорогих автомобілів, колекцію швейцарських годинників і діамантів, а також великі ділянки землі.

Ці одкровення можуть ще більше підірвати довіру до влади українців, середня зарплата яких складає 200 доларів на місяць.

Читайте також Е-декларації Гройсмана і його міністрів

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна, Цитата дня
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії