Бальчун: Поляки шоковані статками українських посадовців

595898Глава правління ПАО «Укрзалізниця» Войцех Бальчун заявив, що польська інтернет-спільнота, як і українська, шоковані даними, які посадовці вказали в своїх електронних деклараціях.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Польська інтернет-спільнота, як і українська, у шоці. Тільки, якщо українська не добирає слів, то польська не може їх знайти. І це ще слабко сказано», - написав Бальчун.

За його словами, він щойно з Варшави, відтак, «особисто відчув тамтешні реакцію і настрої».

«І не ризикнув би, навіть приблизно, переказувати враження поляків від задекларованих мільярдів у панчохах, приватних церков, антикваріату, годинників, автомобілів. Покажи мені свою е-декларацію і я скажу – хто ти. Тепер українці мають право так сказати. А урядовець пів прес-конференції змушений розповідати про походження своїх статків. Українська версія «Форбс» втрачає свою актуальність», - написав Бальчун і додав, що при цьому правління «Укрзалізниці» «весь час у непростих переговорах з кредиторами УЗ».

Як повідомляв «Ні корупції!», Україна шокована деклараціями чиновників.

Як пише Reuters, Антикорупційна реформа в Україні, яка зобов’язала чиновників задекларувати своє багатство онлайн, показала величезну різницю між багатством політиків і тих, кого вони представляють. Одні задекларували мільйони доларів готівкою. Інші – особистий автопарк дорогих автомобілів, колекцію швейцарських годинників і діамантів, а також великі ділянки землі.

Ці одкровення можуть ще більше підірвати довіру до влади українців, середня зарплата яких складає 200 доларів на місяць.

Читайте також Е-декларації Гройсмана і його міністрів