Сім депутатів не подали е-декларації

a146f31193_123305Сім депутатів Верховної Ради не подали електронні декларації про доходи. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передають «Українські Новини».

Зокрема, не подали декларацію депутати В'ячеслав Богуслаєв і Анатолій Гіршфельд (обидва - депутатська група «Воля народу»), Ігор Шкіря (група «Відродження») та Юрій Шухевич (фракція Радикальної партії Олега Ляшка).

Також декларацію не подала сестра головного військового прокурора Анатолія Матіоса, депутат від фракції «Блок Петра Порошенко» Марія Матіос.

Крім того, у встановлений законом строк не подали декларацію депутати Олександр Онищенко («Воля народу») і Сергій Клюєв (позафракційний).

При цьому подав декларацію депутат Віктор Шевченко (позафракційний), який приступив до обов'язків депутата 6 вересня.

Як повідомило НАЗК на своїй офіційній сторінці у Фейсбук, 30 жовтня о 00:00 завершився перший етап подання електронних декларацій для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

Раніше у Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) повідомили, що будуть долучатися до перевірки інформації, яка міститься у електронних деклараціях посадовців, лише в окремих випадках - у разі зверненням самого НАЗК, у відповідь на публікації в ЗМІ, а також якщо з'явиться інформація про можливе незаконне збагачення осіб, щодо яких бюро веде розслідування.

Читайте також Е-декларації керівників Верховної Ради

Е-декларації народних депутатів України. Частина 1