Прокуратура Черкаської області восьмий місяць розслідує справу судді-стрілка

cherk-pistolet-dulo

За фактом вчинення хуліганських дій суддею апеляційного суду Черкаської області досудове розслідування ще з початку весни здійснює слідчий відділ прокуратури Черкаської області. Нагадаємо, у березні цього року представник правосуддя зі зброєю учив черкасця паркуватися. Інцидент стався у середмісті Черкас, поруч із СІЗО, приміщеннями суду та місцевої прокуратури. За словами Олексія Гуленка, з першої спроби нападникові вистрілити не вдалося.

Як з’ясувалося згодом, стріляв Володимир Пальонний, суддя палати у цивільних справах Апеляційного суду області.

Володимир Пальонний

Володимир Пальонний

Він не заперечує, що на той час був у дворі і застосував зброю. Але для самозахисту.

Слід від кулі в стіні

Слід від кулі в стіні

Як повідомили у поліції у відповідь на запит "Ні корупції!", 07.03.2016 слідчим відділом Черкаського відділу поліції в Черкаській області за зверненням Гуленка О.Г. внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за за фактом вчинення хуліганських дій за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

08.03.2016 зазначене кримінальне провадження направлено до слідчого підрозділу прокуратури Черкаської області для проведення подальшого досудового розслідування.

cherk-polic-12949

У прокуратурі підтвердили цю інформацію, зазначивши, що слідчий відділ прокуратури Черкаської області здійснює досудове розслідування даного кримінального провадження.

"На даний час досудове розслідування вказаного провадження триває, вживаються заходи, спрямовані на повне, всебічне і неупереджене дослідження всіх обставин та прийняття законного і неупередженого рішення", - зазначили у відповіді на наш запит.

cherk-prok-19564

Розслідування триває вже вісім місяців. З огляду на поважний статус одного з його фігурантів, служителя Феміди, сподіваємося, що найближчим часом правоохоронні органи таки приймуть законне та неупереджене рішення.