Заступник губернатора Київщини Любко, затриманий на хабарі, знову на роботі

img_8415-1-254x170Затриманий на хабарі заступник голови Київської обласної державної адміністрації Ігор Любко ходить на роботу і бере участь у нарадах Київської ОДА.

Зокрема, як повідомляється на сайті Київської обласної адміністрації, Ігор Любко взяв участь в апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації під керівництвом виконуючого обов’язки голови Київської облдержадміністрації Л.Парцхаладзе.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  9 вересня ГПУ затримала під час одержання 200 тис. грн хабара заступника губернатора Київщини Ігоря Любка, а тодішній губернатор області Максим Мельничук втік і лише згодом знайшовся у Києво-Печерській Лаврі.

«За версією слідства, Любко спільно із губернатором Мельничуком місяць тому отримали непідтверджену інформацію відносно того, що керівником Департаменту АПК області виплачено суму в розмірі 15 млн.грн. фермерам у якості компенсації за бюджетною програмою, оскільки по їхньому розумінню, така сума без відкату виплачена бути не могла, почали вимагати частину коштів, які начебто отримала зазначена керівниця департаменту, погрожуючи звільненням», – написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбук.

Водночас, як повідомляв «Ні корупції!», у понеділок, 12 вересня, Ігор Любко прийшов на роботу і зробив офіційну заяву про те, що інцидент із його затриманням на хабарництві «кидає тінь на виконавчу владу Київської обласної держадміністрації та всієї Київської області й потребує вивчення».

Тоді ж І. Любко подав клопотання про відсторонення його від виконання службових обов’язків на час розслідування правоохоронними та судовими органами.

Згодом Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід для підозрюваного в отриманні 200 тисяч гривень хабара заступника голови Київської обласної державної адміністрації Ігоря Любка у вигляді застави в розмірі 1 млн гривень.

Раніше Голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник висловлював побоювання, що справа затриманого заступника голови Київської ОДА Ігоря Любка розсипеться, тому що поліція відмовилася залучити НАБУ до затримання.