Полтавський лікар просив кандидата в поліцію покласти гроші йому у взуття

court-1Співробітник СБУ у суді розповів, як лікар Григорій Зленко отримував хабар від кандидата до нової поліції, та пояснив, чому ультрафіолетове світіння не виявило слідів аерозолю на руках даного лікаря.

Про це повідомляє «Полтавщина».

28 жовтня Київський суд м. Полтави продовжив розгляд справи Григорія Зленка — лікаря, який за версією прокуратури, у листопаді 2015 року пропонував кандидату до нової поліції за півтори тисячі гривень «допомогти» пройти медкомісію .

Після отримання такої пропозиції конкурсант вирішив повідомити про це СБУ. Служба безпеки спільно з обласною прокуратурою провела операцію, в ході якої конкурсант передав Григорію Зленку «позначені» кошти. Після цього в супроводі понятих до кабінету ввійшли представники правоохоронних органів.

Гроші були знайдені в шафі — сховані в туфлях. Ультрафіолетове просвічування виявило сліди аерозолю не тільки на купюрах, але й на дверцятах шафи, та на самих туфлях. Взуття, за словами свідків, належало даному лікарю. Світіння на руках самого хірурга виявлено не було.

Працівник СБУ пояснив відсутність світіння на руках лікаря, пославшись на свідчення кандидата до нової поліції. За його словами, лікар не брав до рук гроші, а сказав покласти їх у взуття, після чого покинув кабінет.

Видання додає, що в цій поліклініці конкурсанти й проходили медкомісію.

Наступне засідання у справі відбудеться у листопаді.

Як повідомляв «Ні корупції!», у новій поліції Полтавщини 97% рядових – колишні міліціонери.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», активісти трьох громадських організацій «Автомайдан», «Комбат.ua» та «Народний тил» заявили про вихід з процесу переатестації у Національній поліції та зняття з себе відповідальності за його подальший перебіг, бо він «перетворюється на показуху».