ФОТО
| |

На Банковій протестували проти реформування департаменту Горбатюка

7

Поблизу Адміністрації Президента України пройшла акція проти реформування Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури, який веде справи Майдану.

Учасники вважають, що через це екс-президент-втікач Віктор Янукович може залишитися без покарання. Рішення ГПУ вивести економічні справи проти Януковича і його соратників загрожує тим, що вони врешті-решт можуть залишитися без покарання.

Акцію організували представники «Євромайдан SOS», Адвокатської дорадчої групи, яка відстоює інтереси сімей Небесної сотні, і громадською організацією «Сім’я героїв Небесної сотні».

Світлини з ФБ-сторінки ГО Center for Civil Liberties

2

1

4

5

6

8

9

Звернення Євромайдану SOS щодо рішення Генерального прокурора про організацію процесу розслідування «справи Януковича» читайте ТУТ .

Як повідомляв «Ні корупції!», Генеральна прокуратура створила Управління з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями, у складі 63 співробітників, яке має завершити слідство і передати до суду кримінальну справу проти колишнього президента України Віктора Януковича.

Сергій Горбатюк, який досі вів цю справу, згідно з повідомленням, «і надалі залишається керівником Департаменту спеціальних розслідувань, до складу якого входять 56 співробітників. За цим Департаментом залишається розслідування та передача до суду справ по Майдану».

Також, як повідомляв «Ні корупції!», Горбатюк заявив про тиск з боку керівництва ГПУ при передачі справ новому управлінню.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна, Фото
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії