ФОТО
| |

Краматорські чиновники вкрали два державні мільйони на закупівлі ПЗ

8_mainСпівробітниками Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили чиновників Краматорської міської ради на розкраданні майже двох мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що під час тендерної закупівлі посадовці одного з структурних підрозділів міської ради, за попередньою змовою з комерсантами, під виглядом ліцензійного придбали програмне забезпечення (ПЗ), яке насправді безкоштовно доступне в Інтернеті. Оперативники СБ України з’ясували, що перераховані бізнесменам гроші зловмисники перевели у готівку та привласнили.

«Під час перевірки співробітники спецслужби не виявили на комп’ютерах посадовців софт, який відповідав б умовам тендера. Для «маскування» оборудки чиновники наклеїли на службові комп’ютери «стікери» реального виробника програмного забезпечення», – повідомили в СБУ і додали, що відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Нацполіції і МВС можуть використовувати піратське програмне забезпечення.

Після запиту «Ні корупції!» до МВС і Нацполіції з приводу закупівлі ліцензованого ПЗ, у МВС відповіли, що у 2016 році відповідні закупівлі не проводились. А у Нацполіції взагалі не надали відповідь на запит.

Доданий до: Корупція в Донецьку, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії