Для кого і як працює сайт Канівської міськради

Канів

фото з відкритих джерел

На створення та запуск офіційного сайту Канівської міської ради, що на Черкащині, витратили 16 тисяч гривень. Сума, за нинішніми мірками, досить помірна, але за ці, виділені із міського бюджету гроші, веб-портал не виконує однієї з основних функцій - не забезпечує повноцінного зв’язку влади Канева з громадою. До всього, він популяризує роботу місцевого рекламного агентства.

Ми вже повідомляли про те, що у відповідь на інформаційний запит видання “Ні корупції!” про отримання доступу до публічної інформації у Канівській міськраді журналіста відіслали шукати і заповнювати відповідну форму.  Пропустивши усі подробиці, повідомимо, що, натрапивши на відповідний розділ на сайті Канівської міськради, окремо форму на запит не знайшли. Вона є лише як зразок, поданий серед іншої інформації у Наказі Мінюсту від 26 травня 2011 р. “Про затвердження форм для подання запиту на отримання публічної інформації”.

Тож, вирішили поцікавитися, чим керувалися чиновники, витративши гроші містян на сайт, де як слід не працює важливий розділ.

Kaniv-rada.gov.ua створений ще у червні цього року і "обслуговується власними силами". Про це «Ні корупції!» довідався із відповіді від Канівської міської ради на інформаційний запит. Тобто, як ми зрозуміли, після майже п’ятимісячної роботи сайту, сподіватися на якісь суттєві зміни й поліпшення марно.

У відповіді щодо вартості створення та запуску сайту чиновники вказали, що обійшовся він у 16 тисяч гривень, та скерували за лінком місцевого видання, яке на початку цього року ставило посадовцям таке ж питання. Тож, цитуємо публікацію Канос від 05.01.2016 року «...у виконкомі повідомили, що на 2016 рік на утримування, оснащення та модернізацію сайту заплановано виділити 10 тис.грн».

Доволі дивною видається практика, коли розпорядник інформації посилається на джерело, яке не є ні першоджерелом, ні, знову ж таки, розпорядником тієї інформації.

Очевидно, запланованих грошей не вистачило, тож, у сайт вклали на шість тисяч більше.

kaniv-sait-zapyt-vidpovid

Виконавця робіт із створення та запуску сайту, ПП Буренко В.І., обирали за критеріями відкритості, прозорості та відповідальності, повідомляють у міськраді.

Характеристики відкритості та відповідальності виконавця ми пропустимо. Щодо прозорості, то згадку про ПП Буренко В.І. знаходимо лише у переліку проплат на порталі Е-data.

cherk-pp-burenko-edata

Згідно з оприлюдненими даними, 22.04.2016 року виконком Канівської міськради проплатив ПП за установлення веб-сайту 16 тисяч гривень. Є також дані про цю особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Відповідно до них, Буренко Володимир Іванович займається видавничою діяльністю, комп'ютерним програмуванням та може працювати як рекламні агентства.

Щодо того, чим керувалися замовники та виконавці,  вирішуючи проблеми зручності користування сайтом, і наскільки виправдані, зокрема, випадні меню, у міськраді кажуть, що у всьому опиралися на Постанову Кабміну «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади».

Ніхто не заперечує, що згадані випадні меню красиві і, може, навіть комусь і зручні. Чітких критеріїв тут нормативний акт не диктує. Він лише вказує, що на офіційному веб-сайті повинна бути реалізована зручна навігація за допомогою клавіатури комп’ютера. Також у пункті 12 Порядку оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади йдеться про те, що на сайті має бути адреса електронної пошти структурного підрозділу, відповідального за приймання і реєстрацію вхідної кореспонденції, а також має надаватися можливість добровільної реєстрації відвідувачів для забезпечення ведення статистики відвідувань та підтримки функції зворотного зв'язку.

Адресу електронної скриньки бачимо на головній сторінці сайту міськради. Але для чого вона - жодної інформації. Відіславши на неї запит, мусимо ще й телефоном з’ясовувати, чи є у міськраді відділ звернень і чи потрапить до нього наш лист.

До того ж, у розділах рішень міської ради та виконкому в "Архів" не знайдете рішень, прийнятих раніше, ніж  28 липня цього року. Відомо, що архів - це матеріали, а також сукупність документів, що утворилися в результаті діяльності установ, суспільств і окремих осіб. З усього цього випливає, що рішення цей орган почав приймати лише 28 липня цього року?

Також згаданий вище Порядок містить пункт 13, де йдеться: «Не допускається розміщення на офіційному веб-сайті інформації, розповсюдження чи оприлюднення якої заборонено законодавством, а також реклами (за винятком соціальної)».

Такий має вигляд сторінка сайту Канівської міськради для охочих подати запит на інформацію

Такий  вигляд має сторінка сайту Канівської міськради для охочих подати запит на інформацію

У розділах порталу бачимо рекламний банер, який до соціальної реклами не має жодного стосунку. Гортаючи яскраві картинки реклами, наштовхуємося на вивіски продуктових та інших магазинів. З’ясовуємо, на яких підставах розміщений тут цей банер. Отримуємо відповідь – «на офіційному сайті Канівської міської ради, зазначеної в запиті комерційної реклами, не міститься». Чим тоді є популяризація рекламної агенції, яка пропонує чимало послуг, серед яких і зовнішня реклама, тобто, вивіски згаданих магазинів?

Частина слайду з рекламного банера із промовистим слоганом недержавною мовою

Частина слайду з рекламного банера із промовистим слоганом недержавною мовою

А як розтлумачити фразу на одному зі слайдів того ж банера - "Нам нравится продукция ТМ "Наша Ряба", а им нравятся сделанные точно в срок наши вывески 😉 На очереди - район."? Це дуже схоже на рекламу у рекламі.

А так виглядає сторінка на яку посилається банер, що розміщений в центрі сайту Канівської міськради

А так виглядає сторінка на яку посилається банер, що розміщений в центрі сайту Канівської міськради

Телефон рекламної агенції, вказаний на банері, розміщеному на чільномі місці сайту Канівської міськради, збігається із номером телефону згаданого вище пана Буренка.

Витяг з реєстру

Витяг з реєстру

У Постанові Кабміну «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», на яку опиралися у Каневі, створюючи сайт, також йдеться і про відповідальність керівника того чи іншого органу за недотримання згаданих у документі вимог.

Звісно, можна звинуватити у всьому виконавця робіт, якого "обирали за критеріями відкритості, прозорості та відповідальності". А він у свою чергу, як це нині популярно, вкаже на неправильно чи нечітко поставлене технічне завдання.

А тим часом охочі отримати відповіді на питання, пов’язані з роботою місцевої влади, шукатимуть форму.

Постанови - постановами, але інколи не завадить і глянути "як там люди роблять".

Мирослава та Сергій Станкевичі, для "Ні корупції!"