ФОТО
| |

Загорій пояснив купівлю «квартир Луценка»: Риженко йому заборгувала

89_mainЕкс-бухгалтер сімейного бізнесу генпрокурора Юрія Луценка Світлана Риженко продала вісім квартир у Києві депутатові від БПП Глібу Загорію, оскільки на змогла повернути йому позику.

Про це Гліб Загорій повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

За його словами, жодної послуги Генпрокурору він не робив, а просто потурбувався про майбутнє своєї родини і дітей, купивши нерухомість, що приноситиме їм прибуток в перспективі.

«А правда дуже проста і не хитромудра: у 2009 році знайома Світлана Риженко звернулася по допомогу з приводу безпроцентну позику коштів для придбання нерухомості з умовою повернення цих коштів або самої нерухомості. Все було оформлено прозоро, як, власне, і останню гучну за чиїмсь задумом угоду. Кілька років нерухомість, яку придбала Світлана, була виставлена на продаж у декількох ріелторських кампаніях, а оскільки борг не було погашено, Світлана Риженко запропонувала мені як позичальникові отримати цю нерухомість у власність як погашення боргу за оціночною вартістю з урахуванням проведеного ремонту, що і було проведено абсолютно офіційно без участі підставних осіб або фірм», – пояснив Загорій.

Як повідомляли «Наші гроші», Світлана Риженко, екс-бухгалтер родинного бізнесу генпрокурора Юрія Луценка, продала 8 приміщень народному депутату Глібу Загорію (БПП) за 35 млн грн.

В середньому квартири були продані по $2 тисячі за квадратний метр.

Як повідомляв «Ні корупції!», 7 квартир Загорієм були придбані у Риженко ще 17 жовтня.

Раніше депутат Сергій Лещенко заявив, що генпрокурор Юрій Луценко володіє величезним будинком у центрі Києва, але його майно оформили на бухгалтерку депутата Ірини Луценко.

Читайте також Син Луценка заробляє на оренді квартир на Печерську, записаних на бухгалтерку дружини генпрокурора

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії