Загорій пояснив купівлю «квартир Луценка»: Риженко йому заборгувала

89_mainЕкс-бухгалтер сімейного бізнесу генпрокурора Юрія Луценка Світлана Риженко продала вісім квартир у Києві депутатові від БПП Глібу Загорію, оскільки на змогла повернути йому позику.

Про це Гліб Загорій повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

За його словами, жодної послуги Генпрокурору він не робив, а просто потурбувався про майбутнє своєї родини і дітей, купивши нерухомість, що приноситиме їм прибуток в перспективі.

«А правда дуже проста і не хитромудра: у 2009 році знайома Світлана Риженко звернулася по допомогу з приводу безпроцентну позику коштів для придбання нерухомості з умовою повернення цих коштів або самої нерухомості. Все було оформлено прозоро, як, власне, і останню гучну за чиїмсь задумом угоду. Кілька років нерухомість, яку придбала Світлана, була виставлена на продаж у декількох ріелторських кампаніях, а оскільки борг не було погашено, Світлана Риженко запропонувала мені як позичальникові отримати цю нерухомість у власність як погашення боргу за оціночною вартістю з урахуванням проведеного ремонту, що і було проведено абсолютно офіційно без участі підставних осіб або фірм», - пояснив Загорій.

Як повідомляли «Наші гроші», Світлана Риженко, екс-бухгалтер родинного бізнесу генпрокурора Юрія Луценка, продала 8 приміщень народному депутату Глібу Загорію (БПП) за 35 млн грн.

В середньому квартири були продані по $2 тисячі за квадратний метр.

Як повідомляв «Ні корупції!», 7 квартир Загорієм були придбані у Риженко ще 17 жовтня.

Раніше депутат Сергій Лещенко заявив, що генпрокурор Юрій Луценко володіє величезним будинком у центрі Києва, але його майно оформили на бухгалтерку депутата Ірини Луценко.

Читайте також Син Луценка заробляє на оренді квартир на Печерську, записаних на бухгалтерку дружини генпрокурора