У заступниці голови НБУ Рожкової провели обшук

14724587_1299343880089598_8142422386443735622_nУ четвер вранці слідчі Головного управління Національної поліції у місті Києві провели обшук за місцем проживання заступника голови Національного банку Катерини Рожкової.

Про це "Економічній правді" повідомили  у прес-службі НБУ.

"На даний момент обшук закінчено. Катерина Рожкова знаходиться на робочому місці та виконує свої службові обов’язки", - заявили у НБУ.

У прес-службі повідомили, що слідчі дії Національною поліцією проводяться в рамках розслідування банкрутства ПАТ "Банк Михайлівський".

"Правління Національного банку вважає ці дії черговим актом тиску на посадових осіб НБУ. Всі рішення щодо віднесення банку "Михайлівський" до категорії неплатоспроможних приймалися колегіально правлінням НБУ у повній відповідності до чинного законодавства", - зазначили у НБУ.

Народний депутат Ігор Луценко на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що раніше звертався до правоохоронних органів щодо "можливої співучасті Катерини Рожкової у розграбуванні банківських активів".

"Нагадаю, скоро буде рік, як я намагаюся добитися від правоохоронних органів реакції на факти щодо можливої співучасті Катерини Рожкової у розграбуванні банківських активів", - написав депутат.

Раніше Шевченківський райсуд Києва арештував колишнього голову правління банку "Михайлівський" Ігоря Дорошенка на два місяці з правом внесення 137,8 млн гривень застави.

У травні в банк "Михайлівський" була введена зовнішня адміністрація. Пізніше стало відомо, що за день до цього банк продав свої кредити іншим фінкомпаніям.

23 травня правління Національного банку прийняло рішення про віднесення ПАО "Банк Михайлівський" до категорії неплатоспроможних.

У липні Фонд гарантування вкладів почав ліквідацію банку.

Прокуратура Києва також розраховує залучити до відповідальності власника мережі з продажу побутової техніки та електроніки "Ельдорадо" і ТОЦ Gulliver Віктора Поліщука за банкрутство банку "Михайлівський", в якому він раніше володів 92,501% статутного капіталу.

Національний банк оцінив завдані власником банку "Михайлівський" Віктором Поліщуком збитки в 23 млрд гривень.

Читайте також Афера навколо банку «Михайлівський»