У КОР не здаються і хочуть, щоб замість Горгана область очолив екс-працедавець їх голови

Костянтин Бондарєв

Костянтин Бондарєв

У Київській обласній раді (КОР) продовжують наполягати, що Костянтин Бондарєв залишається найбільш бажаною кандидатурою на посаду голови Київської ОДА.

Незважаючи на рішення конкурсної комісії з питань вищого корпусу державної служби, жителі Київщини продовжують підтримувати кандидатуру Костянтина Бондарєва на посаду голови Київської ОДА, повідомляється на сайті Київської обласної ради.

Кандидатуру Костянтина Бондарєва підтримали Боярська, Броварська, Білоцерківська, Ірпінська, Тетіївська, Кагарлицька, Миронівська міські ради, а також Броварська та Яготинська районні ради Київщини, про що регулярно звітувала на своєму сайті Київська обласна рада.

«Очільник «Батьківщини» Київської області став єдиним кандидатом, який отримав таку потужну підтримку місцевих рад та прийшов на конкурс з готовою програмою першочергових дій щодо подолання системної соціально-економічної кризи на Київщині», - йдеться у повідомленні.

Крім того, сайт Київської обласної ради розмістив звернення низки обласних депутатів та мерів міст Київщини на підтримку Бондарєва, де вони одноголосно вихваляють переваги кандидата в губернатори Київщини, який не переміг у конкурсі.

Олександр Горган

Олександр Горган

Як повідомляв «Ні корупції!», конкурс на посаду голови Київської обласної державної адміністрації виграв чинний голова Вишгородської районної державної адміністрації Олександр Горган.

Горган переміг із великим відривом. Він отримав результат у 18,03 бала, тоді як найближча його суперниця – голова Васильківської районної ради та дружина радника Віталія Кличка Наталія Баласинович – 14,02 бала.

Раніше Олександра Горгана звали Олександром Лялькою.

«Це той самий Лялька, який входив до керівництва Українського національного комітету молодіжних організацій (УНКМО), починаючи із 1999 року. Ця структура спершу була дотична до спікера парламенту Олександра Мороза та екс-голови президентської адміністрації Віктора Медведчука і брала участь у розподілі державних коштів між молодіжними і дитячими організаціями", - повідомляло "Еспресо".

Раніше, «Ні корупції!» писав, що Київська обласна рада рекомендувала кандидатуру Костянтина Бондарєва на посаду голови Київської ОДА. Більшістю голосів депутати Київської обласної ради (КОР) підтримали кандидатуру фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Костянтина Бондарєва.

Як повідомляв «Ні корупції!», на сайті «Посіпаки» зазначається, що нинішня голова Київської обласної ради Ганна Старикова була помічником у народного депутата 6 і 7 скликань Бондарєва Костянтина Анатолійовича.

За інформацією видання «Киеввласть», Старикову і Бондарєва поєднували не лише робочі стосунки, але й спільний бізнес.

На початку червня цього року під будівлею, в якій розташована Київська обласна рада, відбувся пікет з вимогою відставки голови КОР Ганни Старикової. Учасники пікету скандували «Бондарєв і Старикова – земельна мафія».