ФОТО
| |

Службовим собакам купили дорожчий корм, бо удвічі дешевший вони відмовились їсти


sobaka_d2504

Військова частина 3002 НацГвардії України 21 жовтня підписала договір з ПП «ВетАгро» на постачання 3980 кг сухого корму для собак за 199 тис. грн.

Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro, повідомляють «Наші гроші.Львів».

Свої пропозиції військовим подали 5 учасників, однак чотири найдешевші з них були відхилені (74-150 тис. грн).

1
Наприклад, цінова пропозиція ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» становила лише 74 тис. грн. Однак собаки не захотіли їсти запропонований ними корм «Аро».

2

З цієї ж причини відхили і пропозицію ПП «Коровай» – собаки знехтували запропонованим ними кормом марки «Клуб 4 лапи», вказано у протоколі відхилення.

3

Пропозиції ще двох фірм відхилили через невідповідність вимогам документації. Члени комітету не могли додзвонитись до представників компаній, аби з’ясувати, який корм вони пропонують.

4

Видання зазначає, що в документації торгів було прописано, що військові хочуть придбати саме корм Josera Regular (в мішках по 20 кг), тобто вони виключили еквівалентні корми.

В результаті торгів переможцем було визначено п’яту, найдорожчу пропозицію, що надійшла від з ПП «ВетАгро». Як зазначили представники комітету, дана фірма запропонувала потрібний корм Josera Regular. «Даний вид корму є найкращим та таким, що відповідає тендерні документації. При його вживанні службові собаки зберігають активність, відсутні розлади ШКТ, корм забезпечує потребу в поживних речовинах. Під час виконання СБЗ у зоні проведення АТО при годівлі службових собак даним кормом не спостерігалось втрати живої ваги», – написано в протоколі.

Вартість одного кілограму закупленого корму становитиме 50 грн. В інтернет-магазинах даний корм продають по 50,4-65 грн/кг.

“Власниками ПП «ВетАгро» є Олег Христина та Ярослав Іваняк. За даними сайту Youcontrol, чисті продажі підприємства у 2015 році становили 61,4 млн грн”, – повідомляють “Наші гроші. Львів”.

Доданий до: Корупція у Львові, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії