Порошенко представив голову Житомирської ОДА Гундича

Ігор Гундич

Ігор Гундич

Сьогодні, 27-го жовтня, Президент України Петро Порошенко у Житомирі представив голову Житомирської ОДА Ігоря Гундича, якого рекомендувала на цю посаду конкурсна комісія.

За інформацією «Житомир.Інфо», новому голові облдержадміністрації Петро Порошенко вручив посвідчення і перелічив завдання, які покладає на Ігоря Гундича.

«Я впевнений в тому, що Ігор Петрович з честю справиться з покладеним на нього завданням, що політична стабільність і реформаторство Житомирської області будуть збережені і що питання інвестицій, дорожнього будівництва, питання чесних і прозорих виборів, питання захисту соціально незахищених, і питання підвищення заробітної платні, і ті завдання, які я поставив, цією спільною і потужною командою будуть виконані. Принаймні я хочу наголосити, що я дивлюсь в майбутнє з оптимізмом», - сказав Порошенко.

20161027poroshenkogundich_03

У своїй промові новий голова Житомирської ОДА наголосив, що готовий до покладеної на нього відповідальності.

«Вважаю своїм обов'язком виправдати ваші сподівання у втілені державних реформ. Я маю за честь бути у команді Президента і очолити Житомирську область у непростий але надзвичайно важливий для країни час. Призначення головою облдержадміністрації сприймаю перш за все, як велику відповідальність. І повірте, я до неї готовий на 100 відсотків. Запевняю вас, що спрямовуються ресурси на реалізацію стратегії Президента «Україна 2020 на Житомирщині». Я не люблю пафосних слів, бо звик працювати на результат і переконаний, що ми його покажемо», – сказав Гундич.

Зазначимо, що указ про призначення Гундича головою ОДА з’явився на сайті Президента уже після представлення.

Як повідомляв «Ні корупції!», 16 серпня голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський вирішив звільнитися за власним бажанням після понад двох років роботи на посаді.

Після його звільнення Ігор Гундич виконував обов’язки голови Житомирської ОДА.

Читайте також У Житомирській облраді новий голова від БПП