ФОТО
| |

На Черкащині майже півроку шукають злочинця, який зрубав десяток дубів

Смілянський відділ поліції ГУНП в Черкаській області

Смілянський відділ поліції ГУНП в Черкаській області

На Черкащині більше п’яти місяців розслідують незаконну вирубку лісу. Наприкінці травня цього року у Володимирівському лісництві Смілянського лісгоспу невідомі зрубали і намагалися вивезти десяток реліктових дубів. Ще майже стільки ж дерев інших порід пошкодили. Збитки ск­­­­­­­­­­­­­лали 107 тисяч гривень. За фактом незаконної рубки поліція зареєструвала кримінальне провадження.

Ця справа на рахунку злочинців у Володимирівському лісництві Смілянського лісгоспу не перша, кажуть місцеві працівники. Два роки тому ту ж саму особу, яку працівники лісгоспу застали на місці інциденту, вже затримували за такий же злочин. Кримінальне провадження, зареєстроване 02.04. 2014 року в ЄРДР за ознаками злочину ст.246 – незаконна порубка лісу, – фактове, без особи, закрили ще 02.06.2015 року на підставі ч.1 ст.284 КПК п.2. (відсутність складу злочину).

Чи уникнуть цього разу чорні лісоруби відповідальності? У відповіді на другий за цей рік запит «Ні корупції!» у тій справі у СВ Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області повідомили: “На даний час у кримінальному провадженні проводяться всі необхідні та можливі слідчі дії, спрямовані на повне та об’єктивне розслідування кримінального правопорушення. Призначено слідчого Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Пашковську Янну Анатоліївну.

Стан розслідування даного кримінального провадження перебуває на контролі керівництва Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, про результати проведення подальшого досудового розслідування даного провадження, Вас буде повідомлено додатково“.

cherk-smila-np-zaput-lis

Наприкінці червня цього року у відповіді на попередній запит “Ні корупції!” керівництво ГУНП в Черкаській області писало: «Перевіркою викладених у зверненні фактів встановлено, що 20.05.2016 слідчим відділенням Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, за зверненням лісничого Володимирівського лісництва Кисліченка О.В., (прізвище лісничого Володимирівського лісництва – Кисилічин, – Ред.) за фактом виявлення незаконної порубки лісу розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні №12016250230001467 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України. У кримінальному провадженні досудове розслідування не завершене. Проведеними у ньому слідчими діями не зібрано достатніх доказів для оголошення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення».

cherk-dub-smila-4

Розслідування, схоже рухається у тому ж напрямку, що і попереднє, згадане вище, фактове, без особи, закрите на підставі, нібито, відсутності складу злочину.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії