Кличку знадобився рік, щоб звільнити чиновника, який втридорога закуповував ліки

lКиївський міський голова, голова КМДА Віталій Кличко звільнив з посади заступника директора департаменту, начальника управління економіки Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Андрія Юліановича Скіб’яка.

Відповідне розпорядження №990 від 13 жовтня з’явилося на сайті Київської міської державної адміністрації.

Торік активісти «Центру протидії корупції» викрили корупційну схему чиновника КМДА, який закупив ліки для хворих на онкологію утричі дорожче, ніж Міністерство охорони здоров'я.

Члени громадської організації стверджували, що до схем причетний колишній регіонал Андрій Скіб'як, який нині у КМДА займавсся закупівлею ліків за кошти столичного бюджету.

t

Як з’ясував «Ні корупції!», свого часу Скіб’як працював головою ДПА на Закарпатті, був помічником нардепа Миколи Злочевського, заступником міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Нестора Шуфрича, і, коли його звільнили з посади заступника міністра,  через суд добився поновлення на посаді на відшкодування середнього заробітку за час вимушеного прогулу за період з 13 березня 2008 року по 17 березня 2010 року.

Деякі ЗМІ про нього писали, що «Андрій Юліанович – талановитий вихованець Медведчука-молодшого, який «успішно» працював на Закарпатті, мав сподівання, що знадобиться й новій владі».

Якщо подивитись на декларацію про майно і доходи Скіб’яка за 2015 рік, то це дуже заможний чиновник. Його родина має понад гектар землі, великі за площею квартиру, будинок і три авто.