Аудитори отримали від Кличка надбавки до зарплати удвічі менші, ніж “завгоспи”

yМіський голова Віталій Кличко встановив надбавки до зарплати директорці Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Оксані Колтик за виконання особливо важливої роботи у розмірі 30% від посадового окладу і за інтенсивність праці у розмірі 40% від посадового окладу.

Більше грошей чиновниця отримуватиме вже з 1-го жовтня.

Відповідне розпорядження № 999 від 25 жовтня 2016 року розміщене на сайті Київської міської державної адміністрації.

Іншим розпорядженням № 998 від 25 жовтня Віталій Кличко встановив надбавки першому заступникові та заступникам директора Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Відтепер перший заступник Антон Коломієць і заступники Олександр Богун та Павло Мархайчук за виконання особливо важливої роботи отримуватимуть надбавки у розмірі 30% від посадового окладу, а за інтенсивність праці - у розмірі 40% від посадового окладу.

Таким чином, у внутрішніх аудиторів розмір надбавок виявився майже удвічі меншим, ніж у столичних «завгоспів».

Як повідомляв «Ні корупції!», наприкінці вересня київський міський голова, голова Київської державної адміністрації Віталій Кличко встановив директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Ігорю Климовичу Павлику надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 70% від посадового окладу і за інтенсивність праці у розмірі 80% від посадового окладу.

Так само, як і Павлик, троє його підлеглих, заступників директора департаменту КМДА - Іван Пастухов, Олександр Малихін та Олена Малежик, - також отримали регулярні надбавки до зарплати у розмірі 70% від посадового окладу і за інтенсивність праці у розмірі 80% від окладу .

Читайте також Рейтинг найпрацьовитіших підлеглих Кличка