ФОТО
| |

Протягом цього року на Черкащині розпочато розслідування у 40 кримінальних корупційних правопорушеннях

cherk-xabar-dir-police

Упродовж дев’яти місяців 2016 року правоохоронні органи області направили до суду 34 обвинувальних акти про правопорушення з ознаками корупції. У них ідеться про 42 кримінальних правопорушення (у двох з яких закінчено розслідуванням прокуратурою з нагляду за додержанням законодавства у воєнній сфері). Про це у відповіді на запит на інформацію “Ні корупції!” повідомили у прокуратурі Черкаської області.

Станом на 30.09.2016 органами досудового розслідування області розпочато досудове розслідування у 40 кримінальних провадженнях з ознаками корупції (два – прокуратурою з нагляду за додержанням законодавства у воєнній сфері).

Протягом дев’яти  місяців 2016 року спеціально уповноваженими суб’єктами області до суду скеровано 62 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією (два складені прокуратурою з нагляду за додержанням законодавства у воєнній сфері) з яких 46 складені працівниками прокуратури.

cherk-prok-552

За результатом розслідування кримінальних проваджень про злочини, вчинені під час подій Революції Гідності, до суду скеровано 15 обвинувальних актів. У вказаних провадженнях вирішується питання про притягнення до кримінальної відповідальності судді, 3 колишніх працівників прокуратури та 16 співробітників органів внутрішніх справ.

Як повідомляв “Ні корупції!”, торік прокуратура Черкаської області скерувала до суду 52 кримінальні провадження, зареєстровані за “корупційними” статтями Кримінального кодексу України.

У 2014 році до суду було надійшло лише 31 кримінальне провадження з ознаками корупції. А за 2 місяці вже цього року суд отримав шість таких справ.

За корупційні правопорушення у 2014 році було ухвалено 22 вироки, у 2015 — на 12 більше (34). До позбавлення волі у 2015 році засудили сім черкаських  корупціонерів,  у 2016 році — одного.

Доданий до: Корупція в цифрах, Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії