Протягом цього року на Черкащині розпочато розслідування у 40 кримінальних корупційних правопорушеннях

cherk-xabar-dir-police

Упродовж дев'яти місяців 2016 року правоохоронні органи області направили до суду 34 обвинувальних акти про правопорушення з ознаками корупції. У них ідеться про 42 кримінальних правопорушення (у двох з яких закінчено розслідуванням прокуратурою з нагляду за додержанням законодавства у воєнній сфері). Про це у відповіді на запит на інформацію "Ні корупції!" повідомили у прокуратурі Черкаської області.

Станом на 30.09.2016 органами досудового розслідування області розпочато досудове розслідування у 40 кримінальних провадженнях з ознаками корупції (два - прокуратурою з нагляду за додержанням законодавства у воєнній сфері).

Протягом дев'яти  місяців 2016 року спеціально уповноваженими суб'єктами області до суду скеровано 62 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією (два складені прокуратурою з нагляду за додержанням законодавства у воєнній сфері) з яких 46 складені працівниками прокуратури.

cherk-prok-552

За результатом розслідування кримінальних проваджень про злочини, вчинені під час подій Революції Гідності, до суду скеровано 15 обвинувальних актів. У вказаних провадженнях вирішується питання про притягнення до кримінальної відповідальності судді, 3 колишніх працівників прокуратури та 16 співробітників органів внутрішніх справ.

Як повідомляв "Ні корупції!", торік прокуратура Черкаської області скерувала до суду 52 кримінальні провадження, зареєстровані за “корупційними” статтями Кримінального кодексу України.

У 2014 році до суду було надійшло лише 31 кримінальне провадження з ознаками корупції. А за 2 місяці вже цього року суд отримав шість таких справ.

За корупційні правопорушення у 2014 році було ухвалено 22 вироки, у 2015 — на 12 більше (34). До позбавлення волі у 2015 році засудили сім черкаських  корупціонерів,  у 2016 році — одного.