Начальника Закарпатської митниці відсторонили від роботи: не впорався з обов’язками

0af3f18e1878b501df93b1a681f93f011401992452Наказом Голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова начальника Закарпатської митниці ДФС Володимира Колеснікова та начальника митного поста "Ужгород" Євгена Потоцького відсторонено від виконання службових обов'язків.

Про це інформує «Закарпаття онлайн» з посиланням на джерело у правоохоронних органах Закарпаття.

На підтвердження цієї інформації редакції вдалося ексклюзивно отримати копію відповідного документу.

Наказ датовано 24 жовтня.

kolesnikova-1

Як зазначається, відсторонення вказаних посадовців відбулося на час здійснення стосовно них дисциплінарного провадження.

Як йдеться у документі, дисциплінарною комісією з розгляду дисциплінарних справ ДФС України стосовно начальника Закарпатської митниці ДФС Володимира Колеснікова та начальника митного поста "Ужгород" Євгена Потоцького відкриті дисциплінарні провадження за фактом неналежного виконання службових обов'язків.

Відсторонення здійснено з метою недопущення впливу зазначених посадових осіб на здійснення дисциплінарного провадження.

«Зараз на МП "Ужгород" здійснюють повторний огляд вантажу вже оформлених митниками на вивезення каміонів і йдеться про повну невідповідність реального вмісту заявленому в митних деклараціях», - повідомляє видання і додає, що «загалом останім часом почастішали випадки виявлення корупційних дій на керованій В.Колесніковим Закарпатській митниці ДФС, що свідчать про системність корупційної складової в діях закарпатських митників».

Як повідомляло видання раніше, В.Колесніков є безпосереднім ставлеником голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, був призначений на митницю поза оголошеним конкурсом. Резонансною стала історія, коли Г.Москаль відстоював В.Колеснікова своїм демаршем про звільнення перед вищим керівництвом держави.

Як повідомляв «Ні корупції!», у червні цього року начальник Закарпатської митниці Володимир Колесніков заявляв, що якщо закарпатський митник попадеться на хабарі, звільнять усю зміну.

«Побороти корупцію тільки затриманнями працівників митниці під час отримання неправомірної винагороди не можливо. У цьому напрямку важливою є комплексна та копітка робота. Для ефективної боротьби ми залучились підтримкою керівництва країни та області, співпрацюємо з правоохоронними органами. Йде мова про постійний моніторинг ситуації, профілактику, попередження та застереження працівників», – запевняв В.Колесніков.

Читайте також «Закарпатські митники ховали хабарі у собачому вольєрі»