Директор ДП міняє свою декларацію про доходи на копію паспорта та довідку із психлікарні

9622Директор Державного підприємства «Санаторій «Моршинський», підконтрольного Державному управлінню справами, Віктор Андрійович Безруков надасть копію своєї декларації про майно і доходи за 2015 рік лише після того, як запитувач гарантуватиме йому особисту безпеку та безпеку його родини.

Таку відповідь на офіційний запит, що стосувався надання копії декларації про майно і доходи директора ДП, що підпорядковується ДУС, отримав «Ні корупції!».

Крім того, Безруков вимагає, аби запитувач надіслав на адресу ДП «Санаторій «Моршинський» свої особисті дані, копію паспорту, адресу фактичного місця проживання, контактні номери телефонів, а також довідки про непричетність до кримінальних злочинів запитувача і членів його родини та довідку з психіатричної лікарні про стан здоров’я запитувача.

n

Додамо, що у 2010 році Віктор Безруков балотувався до Львівської обласної ради по округу №8 у Моршині від Партії регіонів.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше директор ДП «Конча Заспа», що також підконтрольне ДУС, відмовився надати копію своєї декларації про майно і доходи за 2015 рік.

Зазначимо, що ДП як державні унітарні підприємства є юридичними особами публічного права.

Згідно із вимогою статті 4 Закону України «Про запобігання корупції», посадові особи юридичних осіб публічного права є суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення.

Також вони повинні подавати і зберігати декларації про майно і доходи за місцем своєї роботи. А ще – оприлюднювати їх згідно із вимогами Закону України «Про доступ до публічної інформації», оскільки «не належать до інформації з обмеженим доступом відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, оформленої за формою і в порядку, що встановлені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».