Чернігівська прокуратура не бачить злочину в тому, що їй обіцяли “подякувати” квартирами

henprokuraturaЧернігівська обласна прокуратура не знайшла злочину в тому, що згідно з договором №1 від 19.02.2014 року, вона замовила у  ТОВ "Житлобудсервіс" будівництво квартир для прокурорів.

Таку відповідь від прокуратури Чернігівської області на свій запит отримав депутат Чернігівської міської ради Ігор Андрійченко .

Зазначимо, що відповідні звернення про перевірку ймовірного зловживання службовим становищем та можливі корупційні дії підлеглою Чернігівською обласною прокуратурою вже двічі направлялись на адресу Генпрокуратури.

І вже двічі, перевіривши сама себе, Чернігівська обласна прокуратура не знайшла жодних порушень у договорі укладеному «злочинними» попередниками.

oblprokuratura-vidpovid-po-budynkam

Питання перевірки стосувалось схеми, коли забудовник, ТОВ "Житлобудсервіс" зобов’язався "подякувати" прокурорам 4-ма % від загальної побудованої площі новобудов у районі вул. Жабинського в Чернігові. Тобто, це 780 кв.м з 19 500 кв.м, замовниками яких виступала Чернігівська прокуратура. Виходячи з площі запланованих забудовником квартир,  це 20 – однокімнатних квартир або 15 двокімнатних.

Своєю чергою, прокурорські брали на себе наступну зону відповідальності: «домовлення» із чернігівським міським головою, ДАБК, монополістами Чернігівобленерго, Чернігівгазом, місцевим Водоканалом.

Про це стало відомо із отриманої копії договору між Прокуратурою і забудовником, про що вже писав "Ні корупції!".

Ігор Андрійченко, депутат Чернігівської міської ради, для "Ні корупції!"