ФОТО
| |

Чернігівська прокуратура не бачить злочину в тому, що їй обіцяли “подякувати” квартирами

henprokuraturaЧернігівська обласна прокуратура не знайшла злочину в тому, що згідно з договором №1 від 19.02.2014 року, вона замовила у  ТОВ “Житлобудсервіс” будівництво квартир для прокурорів.

Таку відповідь від прокуратури Чернігівської області на свій запит отримав депутат Чернігівської міської ради Ігор Андрійченко .

Зазначимо, що відповідні звернення про перевірку ймовірного зловживання службовим становищем та можливі корупційні дії підлеглою Чернігівською обласною прокуратурою вже двічі направлялись на адресу Генпрокуратури.

І вже двічі, перевіривши сама себе, Чернігівська обласна прокуратура не знайшла жодних порушень у договорі укладеному «злочинними» попередниками.

oblprokuratura-vidpovid-po-budynkam

Питання перевірки стосувалось схеми, коли забудовник, ТОВ “Житлобудсервіс” зобов’язався “подякувати” прокурорам 4-ма % від загальної побудованої площі новобудов у районі вул. Жабинського в Чернігові. Тобто, це 780 кв.м з 19 500 кв.м, замовниками яких виступала Чернігівська прокуратура. Виходячи з площі запланованих забудовником квартир,  це 20 – однокімнатних квартир або 15 двокімнатних.

Своєю чергою, прокурорські брали на себе наступну зону відповідальності: «домовлення» із чернігівським міським головою, ДАБК, монополістами Чернігівобленерго, Чернігівгазом, місцевим Водоканалом.

Про це стало відомо із отриманої копії договору між Прокуратурою і забудовником, про що вже писав “Ні корупції!”.

Ігор Андрійченко, депутат Чернігівської міської ради, для “Ні корупції!”

Доданий до: Корупція в Чернігові, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії